Gå til innhold

Yrkesfaglærere


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg lurer på en ting i fht yrkesfaglærerutdanningen i restaurant og matfag. Dette er noe jeg har svært lyst å ta når jeg har nok relevant yrkeserfaring.

 

Men da kommer spm, jeg har nå kun jobbet 3 mnd etter fagbrev. Så jeg er klar over at jeg trenger mer erfaring(man må ha 2 år). Men før jeg fullførte skolen og startet som lærling, jobbet jeg 8 mnd som servitør. Da lurer jeg på om noen kan svare meg på om det går under relevant yrkeserfaring til dette studiet? Jeg har pr dags dato bare en 60% stilling, må jeg da jobbe lenger enn 2 år før jeg kan søke?(dette er i værste fall, hvis jeg ikke får en større stilling).

 

Håper noen kan svare på spm mine 😊

 

Anonymous poster hash: 099d6...57b

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja det skal jeg selvfølgelig gjøre 😊 Jeg ville bare forhøre meg kjapt her, da dette ikke er aktuelt for meg enda allikevel 😊 HI

 

Anonymous poster hash: 099d6...57b

Skrevet

Dytt 😊

 

Anonymous poster hash: 099d6...57b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...