Gå til innhold

Dere som har boligalarm


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan leverandør har dere?fornøyd?

Hva betaler dere i mnd?

Hva anbefaler dere og ha av hjelpemidler?og hva kunne dere droppet om dere skulle valgt på nytt?

Videoannonse
Annonse
Gjest Sekretøsa
Skrevet

Vi har sector. Betaler 379 i mnd. Vi bruker den aldri, men den har seriekobla brannvarsling og det er vel kun derfor vi har den. Setter aldri på alarmen når vi drar noe sted, av en eller annen merkelig grunn.

Skrevet

Ok takk for svar.

Er hovedsakelig for brann vi også skal ha det.men de skal jo selges med så mye som en MÅ ha🙈

Skrevet

379 i mnd synes jeg er mye når dere kun bruker den som brannalarm.



Anonymous poster hash: ddc3c...7e0
Skrevet

Det er vel ikke alarmselskapet sin skyld at ikke slår på alarmen.det koster uansett om enn velger og bruke det eller ikke

Skrevet

Vi har alarm fra Verisure, og betaler 319kr per mnd.

Den går på både brann og innbrudd. Vi har tre fotodetektorer, fem sensorer på dører/vinduer for skallsikring og fire brannalarmer. Det er også mulighet for delsikring ettersom vi har dyr i huset.

Det er også genialt med appen deres som forteller hvem som skrudde av/på alarmen når og som feks viser temperaturen i huset ved detektorene.

Gjest Sekretøsa
Skrevet

Det er vel ikke alarmselskapet sin skyld at ikke slår på alarmen.det koster uansett om enn velger og bruke det eller ikke

Nettopp :-) Mulighetene er der, men vi velger å la være fordi vi har mange inn og ut her når vi er borte, pga kattene. Har og hendt at ungene ikke har klart å skru den av og da uler det jo som bare det :P Men er nok mye god trygghet i skiltet som henger på utsiden og

Skrevet

Har Verisure. Absolutt fornøyde. De bytter alle batterier. Vi har to sensorer som går direkte til brannstasjon. Vi har to sensorer inne som går på bevegelse. Vi har tre sensorer som går på at ytterdører åpnes. I tillegg fulgte en stikkontakt med som kan styres fra app.

Tror vi betaler mellom 4-500 kr i mnd.

Alt kan styres på app fra tlf.

Vi har i tillegg slike brikker som kan brukes istedenfor å trykke koden, når alarmen skal skrus av og på.

 

Anonymous poster hash: c3cc6...533

Skrevet (endret)

Har verisure. Har null tru på at det skal forhindre innbrot, men likar å ha brannalarm tilkopla vakselskap, og det er mange brukarvennlige finesser. M.a. styrer vi motor- og kupevarmar til bilane via app på mobilen. Betalar ca 350 i mnd, og er fornøyd.

Endret av ★
Skrevet

Takk for svar folkens

Skrevet

Sørg for å velge alarm som har vektere i nærheten av der du her. Hafslund var en tid veldig på her, men de hadde nærmeste mann halvannen time unna. Nå har vi sector og de har avtale med nokas så de har folk på stedet. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...