Gå til innhold

Jeg trenger kleshjelp...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Jeg er 22 år, og mor til to flotte jenter.

Etter to tette svangerskap kan jeg ikke legge skjul på at kroppen har forandret seg.

Før mitt første svangerskap var jeg vel litt for stor i forhold til høyden min, men full av muskler og følte meg "sterk".

Etter "ufrivillig" (oppgang i svangerskap, nedgang ved amming) vektoppgang/nedgang veier jeg nå 8 kg mindre enn for 3 år siden, og er svak som ei mus. Puppene henger og slenger, og kroppen er rimelig uproposjonert.

Treningen er i gang, men det er ikke nok, føler jeg. Før kunne jeg gå rundt i hettejakke og strerchjeans, men jeg føler meg så slaskete med dette på nå.

Det er helt greit for meg å gå med dette hjemme, men skulle gjerne lært meg å kle meg litt "skikkelig". Både til hverdag og festlige anledninger.

Skal snart ut i jobb igjen.

Er ikke så komfortabel med halvkorte topper (som jeg ser andre bruker), og liker best å gå i noe med lange erner.

Er rett og slett helt DUST når det kommer til klær.

 

Om noen har noen tips som jeg kan safe meg litt på, hadde jeg blitt så veldig, veldig glad! :-) føler det meste må pushes opp og holdes inne for at jeg skal føle meg ok..

 

 

Anonymous poster hash: 3ff6d...7ed

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...