Gå til innhold

Ferie med 2åring


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har nokon gode forslag til plassar ein kan dra med ein 2åring i sommar? Type park, aktiviteter, campingplass i Norge/Sverige. Glad i å leke med andre ungar, være i aktivitet, bilar, traktorar osv.

 

Anonymous poster hash: 0cb61...414

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi skal til Hunderfossen, Lilleputthammer og Borås dyrepark i nærheten av Gøteborg.. ☺ Er gravid og har termin 9 august, så orker ikke dra rundt på alt.. På Hunderfossen har de jo egen traktoravdeling ☺

Skrevet

Skal og ligge på Borås camping, 500 meter unna ☺

Skrevet

Gravid her og, orkar derfor ikkje stresse mykje rundt, samtidig som eg har lyst til at 2åringen skal ha ein topp ferie :-) Borås hadde faktisk passa veldig godt i forhold til andre planar! Takk for tips!

 

Anonymous poster hash: 0cb61...414

Skrevet

Vi skal ha bilen på verksted i Gøteborg, derfor endte vi opp på Borås ☺ Tar ferge derifra til Danmark, for så til Kristiansand og besøke familie når vi først er i nærheten.. Da blir det båtkjøring på minsten og, super stas om dagen ☺

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...