Gå til innhold

Longyearbyen i juli?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Plutselig har vi en barnefri langhelg i juli. Har alltid hatt lyst til å dra til Longyearbyen, men er det noe å gjøre der på sommerstid? Eller er det best å dra på senvinteren? Noen hotell å anbefale?

 

Anonymous poster hash: da8bd...463

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fint året rundt, men mye kulere om vinteren, altså.

 

Anonymous poster hash: 82982...222

Skrevet

Vi var der en sommer. Veldig spennende og annerledes! Vi bodde på Radisson-hotellet. Vi var på cruise der. Det kan jeg virkelig anbefale. Kjørte innom bl.a. Barentsburg, Ny-Ålesund, isbreer osv, og fikk høre mange spennende historier om polfarere, isbjørner og gruvearbeidere. Jeg kan virkelig anbefale turen!

 

Anonymous poster hash: e1609...bd2

Skrevet

Takk for tips :-) tar gjerne imot flere

 

Anonymous poster hash: da8bd...463

Skrevet

Jeg har bare vært der på vinteren, men kunne absolutt tenkt meg å reise dit om sommeren. Har venner som bor der, som sier det er veldig fint der om sommeren også. Det er mange aktiviteter om sommeren også, som båtturer, kajakk, fotturer, hundekjøring. Kunne bl.a. gjerne reise på båttur til pyramiden.

 

Anonymous poster hash: 93bda...5ca

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...