Gå til innhold

Er mannen deres glad i potetgull og snacks?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har inntrykk av at mange kvinner i et forhold er svak for det søte mens mennene foretrekker salt snacks. Stemmer det hos dere?

 

Anonymous poster hash: 9f4bc...8af

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Han liker slikt, men det er jeg som ikke eier selvkontroll både når det gjelder sjokolade og salt snacks som potetgull og slikt. 



Anonymous poster hash: b440e...af3
Skrevet

Stemmer her

 

Anonymous poster hash: 34e76...5bf

Gjest Maiken og barna
Skrevet

Stemmer her. Eller, han er glad i søtt også.

Skrevet

Omvendt her.

Han spiser sjokolade, jeg chips

 

Anonymous poster hash: d28a8...65a

Skrevet

Jeg er svak for alt! Mannen tar noen biter av hva enn vi har, men er etter det fornøyd... Jeg tømmer det vi har og er milevis unna fornøyd!

Skrevet

Min elsker partymiks med paprika.

 

Jeg elsker alt! Spesielt under månedlige perioden min!

 

Anonymous poster hash: 29ac3...a3e

Skrevet

Ja, men det gjør jeg også ;)

 

Anonymous poster hash: 0ba97...dc6

Skrevet

Her er det omvendt, jeg liker potetgull å han er glad i sjokolade og søtsaker som jeg blir kvalm av :-D

 

Anonymous poster hash: 95324...940

Skrevet

Han er nok dessverre den som spiser mest av begge deler her i huset. Lite som får ligge i fred særlig lenge. Kan vel kalles godtegris.

Selv er jeg ikke så glad i noen av delene, blir stort sett en neve potetgull/salt snacks og et par små biter med sjokolade når jeg først spiser noe



Anonymous poster hash: 67dd7...2fc
Skrevet

Stemmer perfekt her.

Heldigvis er det veldig få typer chips eg liker så eg slipper å bli frista av at han ofte har chips.

Skrevet

Skal han absolutt ha noe snacks, er det saltsticks ol., det går av. Han spiser ikke søtt (godteri av noe slag). Han er glad i salte ting, men chips og sånt er han ikke glad i.



Anonymous poster hash: e904e...d5e
Skrevet

 

Skal han absolutt ha noe snacks, er det saltsticks ol., det går av. Han spiser ikke søtt (godteri av noe slag). Han er glad i salte ting, men chips og sånt er han ikke glad i.

 

Anonymous poster hash: e904e...d5e

 

Jeg spiser søtt, skulle også stå.

 

Anonymous poster hash: e904e...d5e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...