Gå til innhold

1,5 åring som er forkjøla og forferdelig sutrete!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva tolererer man da, siden han er syk? (Ikke feber) Han har hylt og vært forferdelig trassig siden han stod opp. Kastet all maten på gulvet, hyyyler hvis han ikke blir tatt opp til rett tidspunkt og eneste som hjelper er ipad eller tv.

Greit av meg å la han få se så mye han vil da? For jeg holder snart ikke ut...

 

 

Anonymous poster hash: e8891...a31

Videoannonse
Annonse
Gjest Maiken og barna
Skrevet

Jeg er heller ikke smørblid hvis jeg er kjempe forkjølet...sikkert fryktelig frustrerende for barnet som ikke skjønner hvorfor han er i dårlig form. La han kose seg med ipad og tv. Er man syk så er det lov her i huset

Skrevet

Mulig han har vondt i bihulene?....

 

Anonymous poster hash: 828f1...84e

Skrevet

Mulig han har vondt i bihulene?....

 

Anonymous poster hash: 828f1...84e

De aller fleste har ikke bihuler før 6-8 års alder.

 

Men er man tett, forkjølet og utilpass så er det ekkelt å være forkjølet. Jeg hadde gitt ibux for evt vondt i hode og kropp og lagt barnet for en hvil på et kjølig soverom.

Skrevet

Jeg ville gidd paracet om han tydelig har vont i hodet eller kroppen og ordnet med dyne pute og pledd på sofaen så kunne han ha ligget dær og sett på tv, lekt med padden eller sovet om han ville, hatt på minimalt med klær.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...