Gå til innhold

Hvor mye snop handler dere inn til helga?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Denne helga har jeg barnefri. Jeg spiste en stor (!) Stratos på fredag og en stor pose M lørdag. Har fortsatt litt igjen i den. Ellers har jeg drukket gul Farris.

 



Anonymous poster hash: 4926a...d8f
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Denne helgen kjøpte jeg 2 store sjokoladeplater, 2 potetgullposer og en pose smågodt. Er litt potetgull og litt smågodt igjen.

 

Vi som har delt på det er to voksne, to 14-åringer, en på 11, en på 8 og en på 6 år.

 

Anonymous poster hash: 91be6...5d8

Skrevet

Dere som svarer ingenting er det fordi dere (inkludert barna) ikke spiser godteri eller fordi dere hamstrer et lager en gang i året og fordeler en bit her og der ? Bare nysgjerrig!

 

Her en lørdag som godteridag hellig, selv om barna blir lei etter noen biter. Jeg derimot blir ikke lei ;) spiser jo ikke ubegrenset uansett!

Skrevet

En potetgull pose, brus og godterier til både stort og smått :) Ungene og vi spiser søtsaker kun på lørdag. Mange ganger spiser vi ikke opp, og har det til neste helg. Jeg syns ungene skal unne litt søtsaker, men overdriver ikke. Altså ingen 'fråtsing' :) De får det de får, og ingen maser mer.

 

Anonymous poster hash: f9a8f...c87

Skrevet

Kjøpt en sånn fyll boksen med smågodt for 59. Har vel halve boksen igjen. Vi er to voksne og tre barn.

 

Anonymous poster hash: 41570...d28

Skrevet

Kjøper som regel brus, potetgull, sjokolade og evt noe smågodt innimellom .. Vi fråtser ..

 

Anonymous poster hash: 079a5...2a7

Skrevet

Vi bruker å kjøpe inn jordbær og spiser det. Jenta på 5 får bittelitt smågodt og en brusboks. Vi er to voksne og et barn.



Anonymous poster hash: 0e5fb...550
Skrevet

Vi har som regel en pakke mikropop, varierer om og hvor mye vi spiser, hender vi popper en pose midt i uka til filmkveld. Ungene får plukke seg litt smågodt (ca 20 kr hver) og som regel blir det en pose på meg også. En sjelden gang kjøper jeg 1,5 l Cola Zero, ellers går det i Fun Light. Prøver å kjøpe så lite at vi spiser opp alt, for jeg har ingen viljestyrke når det finnes godis i hus, "spare til neste helg" er et konsept jeg ikke forstår ;) Av den grunn nytter det f.eks. ikke å hamstre store sjokoladeplater når det er tilbud. Tilbudene med stk. pris i stede for "5 for 100" er veldig bra for sjokomane som meg. Jeg kan glatt stappe i meg fem plater på en uke ("bare en stripe til").

 

Anonymous poster hash: 9e202...e90

Skrevet

I det siste alt for mye.... 2 poser chips, 1 stor sjokoladeplate, 1 pose godis ala sure sjødyr el lignende og 1 brus.

Vi er 2 voksene og 2 barn.

 

Anonymous poster hash: f4848...8ad

Skrevet

Ikke noe til oss voksne, men en pose søtt og blandet til ungene.

De delte halve posen, resten ligger igjen til neste lørdag. 

 

 

 



Anonymous poster hash: d19e8...342
Skrevet

Guttungen fikk plukke smågodt, ble 60(!!) kr. Han er egentlig ikke så glad i godteri så han blir nok til å ha det en 2-3 helger til. Mannen spiste en pose potetgull i går.

Jeg hadde ikke lyst på noe denne helgen.

 

Anonymous poster hash: 3cdfb...5a6

Skrevet

En liten pose smågodt (15-20) i lørdagsgodt til datteren min, ellers ikke noe.

 

Anonymous poster hash: 10427...dbd

Skrevet (endret)

Ei eske drops og ei eske smarties til ungane, ingen ting til oss voksne denne helga.

Endret av ★
Skrevet

3 sjokoladeplater, en pose ostepop

5 åringen hadde flust i skapet.

En sjokolade gikk med på skogstur, en på fredag og lurer på å åpne en nå gitt...

Kjøper som regel en potetgull eller ostepop, en sjokolade, noen ganger smågodt.

5 åring får plukke det han vil selv på butikken.

Begrenser seg selv.

Skrevet

Som regel ingenting, men det er utelukkende fordi jeg ikke synes det selges noe godt her jeg bor. Hadde tilbudet vært et annet, hadde jeg nok fråtset...

Skrevet

Ikke noe. Har masse i skapet og ingen penger :P

Skrevet

Vi er 2 voksne og 2 barn på 3 og 6. Barna velger seg litt smågodt,til oss voksne kjøper vi en stor sjokoladeplate,litt smågodt og en potetgullpose.

 

Anonymous poster hash: 66c9b...673

Skrevet

Denne helgen ble det jordbær og bringebær, har nettopp hatt barnebursdag og barna har vært i 2 separate bursdager så barna er lei gods ☺

Men neste helg blir det vell kanskje litt ☺

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...