Gå til innhold

Dere interiøreksperter!! Litt hjelp til meg..?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en sofa som er helt lys lys beige, nesten på grensen til cremehvit. Har en del pynteputer i forskjellige rolige blå-nyanser, en hvit, en brun og en i sølv. Fornøyd så langt.

 

Men....

 

Kan jeg mikse inn en pute eller to i en rolig grønn farge også? Eller ville du heller puttet inn en beige/brun til?

 

Har mellom-brunt gulvteppe om det har noe å si.....



Anonymous poster hash: 392eb...923
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva skal du med så mange puter?

 

Anonymous poster hash: 23854...b43

Skrevet

det kunne jeg fint gjort, spesielt om det blå og det grønne går i samme skala - da kan det være kjempefint! :)
 

og til deg over - puter er digg! men ikke minst en smakssak...



Anonymous poster hash: 1ae80...b95
Skrevet

Jeg hadde gjort som du har gjort, men så forsøkt å skape et brudd i alt det som matcher. Når alt maycher blir inntrykket kjedelig å se på. Du må ha kontraster.

Jeg ville altså hatt mye som står i stil, men så funnet ei pute eller to som hadde brutt opp harmonien, eller eventuelt ei pute i komplimentærfargen til hovedfargen. Husk å også bruke noe sort i rommene, alle rom trenger sorte kontraster, sort skaper dybde.

 

Anonymous poster hash: 64035...f7f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...