Gå til innhold

Dine beste tips for å unngå overspising og utskeiing?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tragisk, men jeg har gått ned 35 kg og gått opp 10 igjen :(

Nå må jeg ned igjen og er flink en halv dag, ig så sklir det ut, og jeg ryker på snop eller for mye mat.,

 

Hjelp!!!!

 

Anonymous poster hash: 6f956...4fd

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Spise lite og ofte. Da holder jeg blodsukkeret stabilt og blir ikke så fysen.

Skrevet

Ikke ha snop heime (evt. unntatt helgene). Jeg i hvertfall gidder ikke å dra på butikken kun for å kjøpe snop, uansett hvor fysen jeg er. :P

 

Ha en sunn snop-alternativ klar i skapet og kjøp mindre tallerkener å spise fra (da spiser man mindre uten å legge så mye merke til det).

 

Tvi tvi!



Anonymous poster hash: 26cbf...a13
Skrevet

Spis lite og ofte. Sett frem skåler med mye frukt og grønt i; oppskjært kålrot, gulrot, eple, blomkål osv.



Anonymous poster hash: 3a2e9...b4d
Skrevet

Huff, jeg er litt i samme båt som deg. Har funnet ut at jeg må ha motivasjon. Både langsiktig motivasjon og kortsiktig. Langsiktig motivasjonen min er å kunne vise seg naken uten å bli flau. Den kortsiktige motivasjonen min er å komme inn i ei bukse jeg kjøpte da jeg var tynn, samt fornye garderoben min litt.

 

For å nå disse målene må jeg på sukkeravenning igjen. Tenkte å begynne nå i påsken når vi er på hytta og langt vekk fra åpne bensinstasjoner etc.

 

Jeg tror vi klarer det hvis vi bestemmer oss for det :) Lykke til!

 

Anonymous poster hash: 93693...ac6

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...