Ina.89 Skrevet 20. mars 2015 #1 Skrevet 20. mars 2015 Deler dere alle felles utgifter 50/50 eller beregner dere utgifter i forhold til inntekt? Tenker boliglån, bil, barnehage etc
Lillefrø´s mamma Skrevet 20. mars 2015 #2 Skrevet 20. mars 2015 vi har felleskonto,alle regninger, mat osv betales fra denne kontoen, og vi regner ikke på hvem som betaler hvor mye.
oslojente80 Mina f 07.09.06 Skrevet 24. mars 2015 #4 Skrevet 24. mars 2015 Vi har en felleskonto som vi setter over lik sum. Mens resten vi har igjen på hver våres konto disp vi selv.
Ina.89 Skrevet 25. mars 2015 Forfatter #5 Skrevet 25. mars 2015 Vi har en felleskonto som vi setter over lik sum. Mens resten vi har igjen på hver våres konto disp vi selv. Takk. Det er slik vi også har det. Men jeg tjener over dobbelt så mye som samboer pr mnd. Og synes kanskje da at utgiftene skulle blitt fordelt i forhold til inntekt?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå