Gå til innhold

Jeg stilte et spørsmål til Pfizer


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ang. en medisin jeg bruker, de ringte to ganger og stilte masse spørsmål osv, nå fikk jeg en mail der de, dersom det er greit for meg og jeg tillater det, ønsker å ta kontakt med legen min for å "få en årsakssammenhengvurdering av hendelsene fra behandlende lege".

 

Kan jeg bare oppgi adr til legen min? Legekontoret altså. Eller er det dårlig gjort?

 

Anonymous poster hash: 64fc5...ce9

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Klart du kan oppgi kva for ein lege du har. Legen velger sjølv om han/ho vil svara på spørsmåla frå pfizer. Du har ikkje teieplikt.

 

Anonymous poster hash: 84960...e42

Skrevet

Legen har taushetsplikt og kan vel ikke legge ut om enkeltpasienter sånn uten videre. Antar at du i tilfelle må snakke med legen også.

 

Anonymous poster hash: 53237...317

Skrevet

Hvordan kontaktet du de? Jeg har prøvd å kontakte weifa på mail. Sendte flere ganger, men fikk aldri svar.



Anonymous poster hash: 05c8e...f17
Skrevet

Hvordan kontaktet du de? Jeg har prøvd å kontakte weifa på mail. Sendte flere ganger, men fikk aldri svar. Anonymous poster hash: 05c8e...f17

Kontaktskjemaet på pfizer sin side

 

Anonymous poster hash: 64fc5...ce9

Skrevet

Klart du kan oppgi hvilken lege du har.



Anonymous poster hash: 8ce1d...90d

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...