Gå til innhold

Kjøpe hus? Er usikker og redd


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi bor i borettslag idag. Vil ha enebolig så vi titter stadig. Nå har det kommet et hus vi ønsker som vi skal se på, men jeg er livredd! Har aldri eid enebolig, kun borettslagsleilighet. Hvis vi får huset for 2 mill., hvor mye blir omkostningene utenom megler? 

Hvor mye taper vi på leiligheten med tanke på at sluket på vårt bad idag må heves da det ligger for lavt? Noe av det arbeidet støttes økonomisk av borettslaget



Anonymous poster hash: dcce4...b10
Videoannonse
Annonse
Skrevet

I annonsen står det hva kjøpet vil koste dere inkl alle omkostninger forutsatt at huset kjøpes til takst. Megler for dere koster kanskje rundt 80 000. Har dere dusjkabinett? I min leil er fallet mot sluket galt/ ikke-eksisterende og det nevnes i takstrapporten, men det hadde ikke noe å si for verdivurderingen.

 

Anonymous poster hash: 623e6...95c

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...