Gå til innhold

Noen som har vært i Kroatsia?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det en fin plass evt hvor? Lurer på ferie der.

 

Anonymous poster hash: a766e...6dc

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kroatia..

 

Mange fine steder. Trogir f.eks er en flott by med fine strender utenfor byen og en gamleby som er på UNESCO`s verdensarvliste. 

 

Makarska riviera er også super, men mer charterpreget.

Skrevet

Flere? Ser det er komt med en s som ikke skulle være der.

 

Anonymous poster hash: a766e...6dc

Skrevet

Jeg var det i september. Veldig fint og flott sted. Det var en slags rolig atmosfære over hele plassen, så for første gang slappet jeg skikkelig av på en ferie. De er kjent for å ha noe av det blåeste havet og verden med lange rullestein strender... Vi var i Markaskar(?). Og det er bare 3 timers fly reise.

Skrevet

Hvar er fantastisk, samme med Korcula. BEgge er øyer som man kan komme til fra Split eller Dubrovnik. Dubrovnik er også et must!



Anonymous poster hash: 1440b...335
Skrevet

Kroatia er fantastisk . Anbefales på det varmeste .

Skrevet

Tusen takk for svar. :)

 

Anonymous poster hash: a766e...6dc

Skrevet

Dubrovnik er nydelig (spesielt når det ikke er høysesong og stappfullt i folk), da er det obligatorisk å bo inne i gamlebyen. Kan virkelig, virkelig anbefales! 

Skrevet

Kroatia er fantastisk! Dubrovnik og Split er nydelige byer. Anbefaler øya Vis varmt! Den ligger utenfor Split, er ganske liten og ligger relativt langt ut, så den er litt mindre besøkt enn de litt større øyene lenger inn. 



Anonymous poster hash: 6786f...46e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...