Gå til innhold

Noen som spiser "vanlig" middag på nyttårsaften her?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Samboeren skjønner ikke problemet med å spise pizza...blir helt satt ut jeg!!! Er så kjedelig å stå halve dagen på kjøkkenet kun for min egen del siden han heller vil ha pizza enn kalkun !!!

 

Anonymous poster hash: 1df39...0b7

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi spiser som regel vanlig mat. Dette fordi kvelden og natten må tilbringes i et underjordisk parkeringshus sammen med hundene. 



Anonymous poster hash: 5b84d...966
Skrevet

I år skal vi ha hjemlaga pizza. Bruker vanligvis å ha juleskinke eller kalkun, men reiser bort tiiiiidlig 1.nyttårsdag og kjenner ikke at keg orker å kokkelere så mye på nyttårsaften. Er bare meg og min datter uansett, og hun er fornøyd med pizza i år:)

 

Anonymous poster hash: a7f55...a10

Skrevet

Kan dere ha noe annet enn kalkun da? Ribbe, pinnekjøtt, biff? Pizza synes iallfall jeg blir stusslig på en slik dag.



Anonymous poster hash: 48366...09a
Skrevet

Vi har vanligvis kalkun, men jeg lagde det på lillejulaften da vi hadde en "ekstra" feiring så det gidder jeg ikke i år. Jeg skal lage tapas siden det kommer ett par venner, hadde vi vært alene så hadde vi lagd en god biff med noe enkelt tilbehør bare. Men jeg forstår at du synes det er litt stusslig med pizza, iallefall om det ikke er noe spesiell grunn til at dere vil ha noe raskt og enkelt. 



Anonymous poster hash: 463e8...04f
Skrevet

Pizza må da gå an på nyttårsaften vel, så kan du feire det nye året med litt finere mat første nyttårsdag? Er sistnevnte som er høytidsdagen :-)

 

Selv skal vi ha koteletter nyttårsaften etter mannens ønske. Ikke fin mat det heller ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...