Gå til innhold

Jeg har ADD og klarer bare ikke å la være


Anbefalte innlegg

Skrevet

Å bite negler 😔

Spesielt om jeg må sitte i ro, f.eks se film med mannen.

Flere som har det sånn?

 

Anonymous poster hash: a21c0...9e3

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg rister på bena når jeg sitter i ro :) Det er umulig at hele meg er i ro for lenge av gangen :P

Skrevet

Jeg fikler med håret når jeg sitter i ro

 

Anonymous poster hash: d8e14...2f4

Skrevet

Jeg har ingen diagnose, men jeg må eh.. Spise godteri når jeg ser film. Det er nok veldig mye det at jeg må ha noe å drive med, sikkert mindre kalorier i negler da :)

 

Anonymous poster hash: 5cb47...48c

Skrevet

Høres sikkert teit ut, men jeg har prøvd å la være. Da blir jeg helt ukonsentrert og begynner å vri meg osv.

Men er jo synd på mannen da, som har lyst til å kose. Jeg er altfor opptatt med neglene mine, så det går ikke 😳

 

Anonymous poster hash: a21c0...9e3

Skrevet

Jeg sitter alltid med Laptop i fanget da jeg ser på tv og film. Må ha noe annet å holde på med ellers hadde jeg blitt helt sprø.



Anonymous poster hash: 475b4...cb3
Skrevet

Jeg drar i håret eller biter negler. Jeg vurderer å begynne å strikke, er lei av flisete negler og hår :P



Anonymous poster hash: 19d9f...620
Skrevet

Jeg har ingen diagnose, men MÅ multitaske. Jeg ser gjerne film, spiller på mobilen og sjekker facebook på pcen samtidig. Orker ikke lyd, men MÅ ha mer enn en ting å gjøre. Lager jeg middag må jeg helst ha flere kjeler/stekepanner og dekke på samtidig, gjerne lage dessert og vaske opp litt underveis også ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...