Gå til innhold

Julekortkrise!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Eller altså, det er vel ikke direkte krise, men jeg har glemt å bestille julekort. Pleier å bestille fra Fotoknudsen, men vet ikke om jeg rekker å både bestille, få dem tilsendt og sende dem ut igjen før julaften. Noen som vet hvem som leverer julekort raskt ( med god kvalitet og ikke så altfor dyrt)?

 

Anonymous poster hash: 14013...d35

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fotobutikk i nærheten? I sandnes er det en på kvadrat iallefall

 

Anonymous poster hash: 7f676...385

Skrevet

Prøv japan photo. Jeg bestilte vanlige bilder der på torsdag ettermiddag og skal ned i butikken å hente dem etterpå.

De har vært veldig raske nå før jul :)



Anonymous poster hash: 352b5...b68
Skrevet

Bestilte de på nett altså.



Anonymous poster hash: 352b5...b68
Skrevet

Vi har fotoprinter så vi printer ut selv :)

 

Anonymous poster hash: ee706...112

Skrevet

Optimalprint pleier bare bruke et par dager og de har ofte rabattkoder man kan bruke.

Skrevet

Hos Elite Foto tror jeg du kan hente i butikk etter en time. Koster litt mer da....

 

Anonymous poster hash: ade2e...5b8

Skrevet

Takk for tips, damer! :)

 

Anonymous poster hash: 14013...d35

Skrevet

Nfoto! Ingen over og ingen på siden. Ca 3 dager og du har de. Jeg bestilte de fleste julegaver på nfoto og fotoknutsen i år.(hr gjort det årene før også) samtidig midt i året også, lerreter.

28 nov. Freaky friday(kveld) bestilte jeg en pk fra nfoto da det var tilbud. Den kom på onsdag uka etter.

Søndag 30 nov bestilte jeg fra fotoknutsen. Første del kom onsdag 10 nov og andre del dagen etter. Dobbel leveringstid mellom disse.

Jeg har også opplevd å få fra nfoto på 3 dager! Lynraskt mener jeg ;)

 

Anonymous poster hash: b229f...263

Skrevet

Vi har fotoprinter så vi printer ut selv :)

 

Anonymous poster hash: ee706...112

 

Hva slags program eller nettside bruker du for å lage kortene selv? Har du tips til god nettside hvor det er mulig å laste opp egne bilder og printe ut? Syns det blir litt kjedelig med bare enkle bilder, så jeg skulle gjerne hatt rammer eller litt pynt på, men finner ikke helt ut av det.

Skrevet

De fleste steder har hurtiglevering som er i løpet av 2 dager. I fjor var jeg veldig sent ute og tok med meg bildet på en minnepinne til japan foto (butikk), lastet det over på en maskin de hadde der, satte det inn i et julekort og printet det antallet jeg ville ha. Gjort på 10 min. Husker ikke hva jeg betalte, men det var ikke veldig mye mer enn ellers.



Anonymous poster hash: be9c7...783

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...