Gå til innhold

Hvilken jobb kan passe til meg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er ikke sjenert eller lider av sosialfobi, men jeg blir ekstremt sliten av å ha folk rundt meg hele tiden. Sliten på den måten at jeg blir veldig deprimert og får fysiske plager. På dårlige dager svir det sånn i ørene når noen snakker til meg at jeg får lyst til å gråte.

Har ikke noe imot å ha med folk å gjøre, så lenge det ikke blir personlig og over lengre tid. Jeg sliter en del med kroppslig kontakt.

 

Jeg er effektiv, opptatt av å gjøre ting skikkelig og liker praktiske oppgaver hvor kroppen er i god bruk mens det ikke er så store krav til at hodet må følge med da jeg sliter med store konsentrasjonsproblemer. Jeg har desverre ikke så mye å bidra med kunnskapsmessig. Jeg gjorde det veldig dårlig på skolen og føler meg litt dummere enn alle andre.

 

Anonymous poster hash: 8dc67...0a1

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ta truckførerbevis og jobbe på lager?

 

Mammaen til en klassevenninne av datteren min gjør det, kjører rundt på en sånn liten truck man står bak på, og lemper paller med varer.



Anonymous poster hash: de4f4...ccc
Skrevet

Lagerarbeid

 

Anonymous poster hash: f1eff...e2a

Skrevet

Renholder

Lagerarbeid

Postombæring

Vekter

Sjåfør

 

 

Anonymous poster hash: 111f8...ac5

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...