Gå til innhold

Hva gjør jeg? Mistrives på jobb.....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg mistrives så på jobb at jeg begynner å bli deprimert, tenker mye og sover dårlig. Jeg er innleid, og trivdes i begynnelsen, men føler jeg ikke passer inn, ikke har jeg nok å gjøre, mange dager sitter jeg 8 timer og glor i veggen kun avbrutt av et par turer til mine overordnede for å spørre om de har noe jeg kan gjøre. Jeg får ikke brukt meg selv i det hele tatt og er dritt lei av å måtte mase etter arbeidsoppgaver hver dag. Har prøvd å snakke med de uten at det er blitt bedre. 

 

De dagene det er mye å gjøre er det ok på jobb, og skulle gjerne jobbet der dersom jeg hadde noe å gjøre hver dag og jeg kjenner jeg begynner å kvie meg skikkelig for å gå på jobb, og har mistet motivasjonen, må ta meg sammen for å gjennomføre oppgavene jeg får, og det er ikke likt meg. Jobben er greit betalt, og jeg har heller ikke råd til å si opp og gå arbeidsledig. Jeg kikker etter jobber, men det finnes ingenting for tiden.

 

Hva kan jeg gjøre, merker det går utover familien og jeg er sur og lei. Føler meg låst! 



Anonymous poster hash: d3c76...41e
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Si opp?

 

Anonymous poster hash: d2ca2...dae

Skrevet

Finn deg en ny jobb! :-)

 

Anonymous poster hash: bc20c...7d3

Skrevet

Først bør du ta et møte med sjefen. fortell at du ikke synes noe om å ikke ha noe å gjøre. Si at du vil ha arbeidsoppgaver å gjøre hele uken igjennom. 

 

Hvis ikke...

 

Ha med deg håndarbeid og blader. Surf på nettet. Dib? Og hvis noen kommenterer det, så sier du at du ikke har flere arbedsoppgaver.

 

Jeg har det motsatt av deg. Så utrolig mye å gjøre hele tiden at en ikke rekker å gå på do til tider. Hengende ansvar på mine skuldre. Trivest når det er mye å gjøre, men ikke så mye som det er nå for tiden. Plutselig havner jeg i media fordi det var så travellt, og ikke utførte jobben min slik som den skal. 

 

Mistrives jeg også. Vil skifte yrke. Sjønner deg godt at det ikke er bare å si opp. Jeg kan heller ikke det. Må jo få inn lønna. Vanskelig å få seg faststilling med samme lønn. (Og der jobben er interessant nok)

 

 

Tvi tvi... Lykke til:)



Anonymous poster hash: 40867...516
Skrevet

Åssen jobb er dette? Kunne gjerne tenkt meg en job med lite å gjøre mot den jobben jeg har nå der jeg jobber meg i hjæl. men skjønner deg godt. Ville gjort som de ovenfor sier: ta med noe å gjøre, lese på, surf på mobilen... sett opp budsjetter, betal regninger,... ja om det ikke er noe å gjøre så få gjort noe annet.Les bøker 



Anonymous poster hash: 8232f...703
Skrevet

Jeg hadde en jobb der jeg mistrivdes sterkt! Og jeg sa opp. Jeg klarte ikke mer. Fikk psykiske problemer av hele dritten. Jeg hadde ingenting å gå til etterpå, men fikk meg et vikariat i en jobb jeg stortrives i. Hva jeg gjør etterpå vet jeg ikke, men jeg vet at jeg er kjempeglad for det valget jeg tok:)

 

Anonymous poster hash: 8c6d7...1d5

Skrevet

Jeg skjønner ikke hvordan det er mulig for en bedrift å ha ansatte som ikke har noe å gjøre, det må da være utrolig ulønnsomt og selvsagt veldig kjedelig for de det gjelder.

 

Nå aner ikke jeg hva slags jobb du har, men er det ikke mulig å finne på noe på eget initiativ?

 

Jeg ville helt klart vært aktiv på jobbsøkerfronten eller vurdert etterutdanning for å søke helt andre type jobber.



Anonymous poster hash: 94667...650

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...