Gå til innhold

noen som er flinke å regne her?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Søker på jobb. Det er ca 22 dagvakter og 11 kveldsvakter iløpet av en mnd.100% stilling... Hvor mange dagvakter og kveldsvakter er det?

 

Anonymous poster hash: f0392...e07

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva mener du? En 100 % stilling er jo i snitt 5 vakter pr uke, hvor mange dag og kveldsvakter kommer vel an på turnusen?

 

Anonymous poster hash: 2416c...6c6

Skrevet

Det blir sånn rundt regna ca 22 dagvakter og 11 kveldsvakter pr mnd :P

Skrevet

Pr. Uke..:P

 

Anonymous poster hash: f0392...e07

Gjest Sekretøsa
Skrevet

En 100% stilling i turnus utgjør som regel 35.5 time i uka, så alt mellom 4 og 5 dager. Skal du jobbe helger?

Gjest ronja røverdatter
Skrevet

22 dagvakter og 11 kvelder i løpet av en måned?

Skrevet

Det kommer helt an på turnusen det. du kan ha begge typer vakter i alle uker, alle dagvaktene i starten av turnusperioden eller annenhver uke. Ikke noe fasitsvar på det. Men max seks vakter pr uke, og ikke to søndager etter hverandre.

Skrevet

33 vakter i løpet av en måned, kan det stemme? Det er maks 31 dager i måneden. Bare jeg som ikke får det til å stemme?

 

Anonymous poster hash: 0014b...e15

Skrevet

Tipper hun mener i løpet av perioden, altså turnusen. Og jeg gjetter at turnusen varer i 7 uker før den begynner på nytt igjen. Så på 7 uker jobber du 33 vakter, altså litt mindre enn 5 dager i uka.

Skrevet

Det må vel være over turnusperioden (på 6 uker kanskje?).

Du kommer ikke opp i 33 vakter pr mnd om du så jobber hver eneste dag?

 

Anonymous poster hash: 1f8d2...0d0

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...