QueenM Skrevet 10. oktober 2014 #1 Skrevet 10. oktober 2014 Noen som har erfaring med dette og evt. kan anbefale hvem som er bra og ikke? Har termin i januar og tenker derfor dette kan være lurt å ha ettersom det kan være ganske kaldt de første månedene. En bilsolpose er vel kanskje også mere praktisk i vognbaggen også en en vanlig dunpose, da de er mye større!? Del gjerne alt dere har av erfaring og evt. anbefalninger her!
Fru Monalisa Skrevet 10. oktober 2014 #2 Skrevet 10. oktober 2014 Det er helt genialt!!!!! Du slipper å ha på ytterklær og kan bare ta på lue og dra igjen glidelåsen. Lette litt på den i varm bil. Selene er jo også innenfor, så det er tryggere enn å ha seler utenpå masse klær. Jeg hadde odenwalder sin og var fornøyd med den, men den er noen år gammel og det er sikkert mye fint å få tak i. Jeg brukte den ikke i vogna da, den er ganske kort, men du får jo baby i januar, så dunposesesongen er jo over før ungen er så stor. Lykke til med valget!
Frufluffy Skrevet 10. oktober 2014 #3 Skrevet 10. oktober 2014 Den lille januarbabyen kan ha god nytte av kun bilpose også i vognen så kanskje du ikke behøver noe større, men jeg har en vognpose som brukes i mange år. I bilen lånte jeg en bilpose tror det var move fra voksi, og var veldig fornøyd med å bare putte baby oppi
AO3 Skrevet 28. oktober 2014 #4 Skrevet 28. oktober 2014 Hadde maxi-cosi sin, og var kjempefornøyd med den. Jeg kjøpte mye tulleutstyr det viste seg at jeg slett ikke trengte til førstemann, men bilstolposen er nummer to på lista over geniale ting jeg er glad jeg kjøpte, nest etter tøybleier.
ønskende Skrevet 28. oktober 2014 #5 Skrevet 28. oktober 2014 Helt genialt! Vi har hatt Vokis move, og er en av de tingene jeg har tenkt etterpå at har vært super praktisk!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå