Anonym bruker Skrevet 5. oktober 2014 #1 Skrevet 5. oktober 2014 Datteren min har ikke så veldig høy styrke i brillene sine, men hun blir fort sliten så vi bestemte oss for å prøve briller nå (-1,25). Men hun hater de og nekter å ha de på. Noen som har noen råd om hvordan få barnet til å bruke briller? Anonymous poster hash: 23c5c...550
n74 Skrevet 5. oktober 2014 #2 Skrevet 5. oktober 2014 Øv litt og litt - og få barnehagen til å være med å øve hver dag. I starten kanskje bare 15-20 min? Så får dere heller øke tida gradvis.
Den perfekte mor, påan igjen Skrevet 5. oktober 2014 #3 Skrevet 5. oktober 2014 Min begynte som to-åring. Han fikk ikke noe valg, og begynte veldig raskt å foretrekke å ha de på. Men du verden så mange ganger vi måtte lete etter de også... Han hadde + 2 og +4.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå