Gå til innhold

Jeg føler meg gammel, og er "bare" 26


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvorfor det?:(

Føler det er for Sent for det meste nå. Starte opp utdannelse, lære nye ting ol.

Får nesten 20års krise 😝

 

Anonymous poster hash: 0018e...665

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er 36, men føler meg ung.

 

Anonymous poster hash: cb5a9...522

Skrevet

Jeg er 20 år eldre enn deg og er i gang med mitt første år på universitetet. Det er muligens litt forsinket 40-årskrise for min del, du er UNG! Kom igjen! Du har alle muligheter, jeg bare "flikker" på den gamle utdannelsen, kjør på, du lærer 10 ganger (minst) fortere enn meg. 



Anonymous poster hash: 95569...087
Skrevet

Er 30 og føler det samme. Ønsker å studere, men føler meg gammel :P Om 10 år er livet over, haha. 30 årskrise?

 

Anonymous poster hash: c7df8...734

Skrevet

Jeg er 34 - føler meg veldig ung :)

 

Anonymous poster hash: 33da1...a1b

Skrevet

Godt å høre at noen med flere år på naken føler seg ung. Føler jeg sløser med tiden når jeg tenker slik.

Jeg er kanskje litt stresset fordi det gikk opp for meg at jeg har brukt disse 6 årene på å være mamma, mens mannen har jobbet for karriere. Ikke det at jeg ønsker det samme. Men jeg må lære meg noe å gjøre noe nyttig for samfunnet snart jeg og. Var så absolutt ikke moden som 20 åring, noe jeg Såklart mente da.

 

Jeg tror jeg trenger å leve litt rett og slett. Og da mener jeg ikke feste, backpacking ol. Har aldri vært typen til det. Men jobbe, studere, bli kjent med nye mennesker og lære meg noe nytt.

 

Anonymous poster hash: 13479...113

Skrevet

Hvorfor det?:(

Føler det er for Sent for det meste nå. Starte opp utdannelse, lære nye ting ol.

Får nesten 20års krise 😝

 

Anonymous poster hash: 0018e...665

Jeg er 25 og føler jeg har hele livet foran meg :) har studert litt før, men begynner på nytt studie neste år. Er ikke noe problem for meg å lære nye ting. Jeg kan f.eks. tenke meg å lære meg å klatre eller synge i kor :)

 

Så den problemstillingen din sitter i hodet ditt og har ikke rot i virkeligheten ;)

 

Anonymous poster hash: 3e328...5c0

Skrevet

28 år.. føler meg 128

 

Anonymous poster hash: 1c04e...010

Skrevet

Det handler kanskje om livet ditt hittil ?

Skrevet

Det handler kanskje om livet ditt hittil ?

Ja stor sjanse for det.

Skjønner at tallet i seg selv er lite

 

 

 

Anonymous poster hash: 13479...113

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...