Gå til innhold

Har Vegvesenet taushetsplikt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en svoger som stadig plaprer om hvem han har hjulpet. Sier fullt navn, om det var fyllekjøring osv. Har ikke Vegvesenet taushetsplikt?

 

Anonymous poster hash: cc73d...098

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jo.



Anonymous poster hash: 67ddc...4aa
Skrevet

De har taushetsplikt ja. På lik linje med en del andre yrkesgrupper så er det jo inneforstått at man holder munn om jobbrelatert info. Jeg har jobbet i klesbutikk tidligere og vi hadde taushetsplikt på å snakke om økonomien til butikken, ulike kunder osv.

 

Anonymous poster hash: 05bd7...f75

Skrevet

Har en svoger som stadig plaprer om hvem han har hjulpet. Sier fullt navn, om det var fyllekjøring osv. Har ikke Vegvesenet taushetsplikt?

 

Anonymous poster hash: cc73d...098

Hva har vegvesenet med fyllekjøring og gjøre?

 

Anonymous poster hash: 2cc13...469

Skrevet

Har en svoger som stadig plaprer om hvem han har hjulpet. Sier fullt navn, om det var fyllekjøring osv. Har ikke Vegvesenet taushetsplikt?Anonymous poster hash: cc73d...098

Vegvesenet er da hverken ute å plukker opp fyllekjørere eller hjelper bilførere.

 

Vegvesenet har ansvaret for vegbygging, vedlikehold, trafikksikkerhet, lovverk knyttet til kjøretøy etc.......

 

Anonymous poster hash: 89320...a7a

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...