Gå til innhold

14 mnd, sparker av dyna og blir kald.. Begynne med sovepose??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har gått greit til nå siden det har vært varmt og mildt, men nå blir hun kald uten dyne på natt. Og den sparker hun bare av. Er det for sent å begynne å prøve å legge henne i slik sovepose? Hun er jo stor nå.. Eller kan det funke? Hva gjør dere med dynesparkere for at de ikke skal bli kalde om natta?

 

Anonymous poster hash: 26190...c75

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg gjorde det med tvillingene mine. Tror de var 13 måneder da de begynte med det. Det gikk helt fint. Brukt en med tynn ull inni. Ellers er ullpysj med fot bra hvis barnet tåler det, evt bare ullbody og en myk ullbukse.

 

Anonymous poster hash: 6ffdd...67d

Skrevet

Vår gutt er snart 3 og han gjør det fortsatt. Vi lar han sove oppå dyna, men han har full pysj og sokker på. :)



Anonymous poster hash: 9d09a...9a9
Skrevet

Har prøvd med pose på vår gutt, men jaggu bryter han seg ut av den. Så er blir det ullpysj og sokker fremover

 

Anonymous poster hash: ad11f...cb2

Skrevet

Vår gutt er snart 3 og han gjør det fortsatt. Vi lar han sove oppå dyna, men han har full pysj og sokker på. :)Anonymous poster hash: 9d09a...9a9

Hun har pysj og sokker, og blir kald. Vil jo ikke fyre opp varmen for mye på rommet hennes heller da. Hvor varmt er rommet hans?

 

Anonymous poster hash: 26190...c75

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...