Anonym bruker Skrevet 16. september 2014 #1 Skrevet 16. september 2014 Noen som har fire barn i Ford galaxy? Her blir det alder 0,2,8 og 13 år, så ett barn må sitte bak, mest sannsynlig 8 åringen. Men når babysete og sete nr to monteres, så får man seg ikke bak. Tar da utgangspunkt i isofix som ikke er på det midterste setet i bilen. Ikke lenge siden vi byttet bil, så uaktuelt å bytte ennå. Anonymous poster hash: 951b1...2c7
Appelsinpiken Skrevet 16. september 2014 #2 Skrevet 16. september 2014 Monter babysetet i midten med belte, og kjøp en beltemontert nr 2 stol og ha i midten når den tid kommer. Vi har feks izi plus montert der
Ladybugg Skrevet 16. september 2014 #3 Skrevet 16. september 2014 Som appelsinpiken sier, eller så kan 8 åringen hoppe inn og ut av bagasjerommet. Har selv sittet bak der i våres, og måtte gjøre det. Har selv vurdert å kjøpe nytt nr 2 sete til mellomstor som går bakover til 25 kilo og da festes med seler i midten.
E.E.E. Skrevet 16. september 2014 #4 Skrevet 16. september 2014 Vi har valgt å kjøpe Maxi Cosi Mobi til 2 åringen. Det er ett sete som går til 25 kg, uten isofix. Dette står i midten. Fungerer helt supert! Ellers får den som sitter bakerst gå ut og inn bak. Det er jo heller ikke noe problem, så lenge kun ett sete er oppe helt bakerst.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå