Gå til innhold

I morgen starter mitt hundredagersprosjekt!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal bli en mye bedre utgave av meg selv. Jeg har "øvd" meg i ett par måneder allerede, og har planlagt at hele høsten skal gå med til dette. Jeg skal være i daglig aktivitet, spise sunt, være skikkelig supermamma og superkone! Jeg skal rett og slett bli den beste utgaven av meg selv jeg kan bli :)

Denne julen skal jeg være så hot og smekker altså! Og mann og barn skal tilbe meg, hehe ;)

 

Anonymous poster hash: 7fdc0...11a

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så spennende! :D Og inspirerende. Kanskje jeg skal kjøre en light-utgave. Hører gjerne mer fra deg om hvordan det går, med eksempler på situasjoner der du har vært ditt beste deg :) Lykke til!

Skrevet

Er ferdig med dag 31 av 100 og det har gått lettere enn forventet å legge inn ei treninsøkt hver dag.

Har ikke lagt all verden i kostholdet annet enn å droppe sjokolade, og prøve å holde seg unna potetgull osv. Spiser ganske sunn mat i utgangsunktet, så det er snopet som er "synderen"

Men har ikke sluttet å kose meg, tar meg gjerne et glass vin, men blir ikke store mengder siden jeg må ta ei økt dagen etter ;) 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...