Gå til innhold

Flere med barn som ikke sover i vogn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min på 6 mnd sovner aldri i vogna når vi er ute å går, det er rett og slett for mye å se på! Dette gjør jo at jeg er veldig mye hjemme. Babyen er sjeldent våken lengre enn 2 timer av gangen så rekker ikke å gjøre så mye på den tia når mating, leking og bleieskift skal presses inn.

 

Hvordan skal man løse det når man er ute? Prøvde meg på en trilletur i byen i går og det endte med en overtrøtt og sutrete baby som vi slet med å legge når vi kom hjem..

 

Anonymous poster hash: c7e09...a03

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vet ikke hva løsningen er, men vi slet med det samme. Helt til han begynte i bhg. Etter det har han kun sovet i vogn på dagen. Vet ikke hva de gjorde som ikke vi klarte.



Anonymous poster hash: 08b20...751
Skrevet

Jepp, nr 3 nå som heller ikke sover i vogn. Veldig upraktisk i grunn... Men i bhg får de det til :) Sover ikke like lenge som hjemme i senga (så blir ekstra sliten på ettermiddagen).

I bhg er det nok så mye inntrykk at det er lettere å sovne i vogn.

 

Har hund så vi må ut å trille, triller da før eller etter sovinga. Eller blir bært i ergosela.



Anonymous poster hash: 89105...e44

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...