Gå til innhold

Besøk av svigermor og svigerfar


Anbefalte innlegg

Skrevet

De er veldig hyggelige, men noen skikkelige rotehuer. De kom i går og da var uset var strøkent, Da jeg kom hjem fra jobb rundt klokka fire var huset bomba. De strør om seg med aviser og blader, kaffekopper og vannglass og masse annet. De henger ikke jakker åi gangen, men over stolryggen i stua. Svigerfar leser avisa ved det hvite spisestuebordet vårt og etterlater deg svarte fingeravtrykk og trykksverte. De legger vesker og sekker på gulvet i stua. Jeg er ikke pedant, men jeg liker ikke rot.

De drar heldigvis i morgen tidlig.

Puh! Måtte bare gå det ut.

 

Anonymous poster hash: 600b4...7ce

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Haha, har vi samme svigerforeldre? :P Svigerfar går konstant inn på sko, og svigermor tar alltid ny kopp..! Blir sprø! Haha, her har til og med min veldig laidbacke mann begynt å legge merke til det, og begynt å småkjfte på de.. :P



Anonymous poster hash: c0811...ed0
Skrevet

Må si st jeg blir litt oppgitt, altså.

Jeg har ikke støv på hjernen? Men jeg orker ikke rot. Jeg hater å bruke tid på å lete etter ting og kan ikke fordra å ha dårlig plass når jeg f.eks. skal lage mat.

Hi

 

Anonymous poster hash: 600b4...7ce

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...