Gå til innhold

hvilken bil er billigst å kjøpe ny?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hos forhandler i Norge.

 

Anonymous poster hash: 3366c...663

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kommer helt ann på hvilken type bil du skal ha. Men kia er generelt sett ganske rimelige.

 

Anonymous poster hash: a4c57...00b

Skrevet

Svarer som over at Kia er forholdsvis billige nye. Pluss du har garantien. ;-)

Men, hvis du kjenner bilmekanikere eller lignende så hadde jeg forhørt meg litt. Mange biler med såkalte sykdommer, hadde ikke ville kjøpt peugeot igjen etter egen erfaring og ikke audi ettersom jeg har hørt det er svindyrt for deler og reparasjoner.

Se ikke bare etter en bil som koster lite ny, men prøv å finn en som passer deres/din økonomi samtidig som den kan gi deg glede i mange år og ikke bare frustrasjoner. :)

 

Anonymous poster hash: 405f9...8f8

Skrevet

Forresten! Var å så på en bil til 600.000 helt ny og ubrukt hos forhandler, sjekket ut samme bilen med samme årsmodell (2014) ++ på finn.no, den hadde ikke gått mange km men rast noe voldsomt i pris! Så fort bilen er ute av døra hos forhandler kan du nesten regne med at bilen har rast minst 100.000 kr i verdi, kommer an på hvor mye den kostet i utgangspunktet... Så du kan finne nye billige biler i samme årsmodell som år vi er i på finn.no "brukt", sparer mer på det og du har fortsatt nybil garantien ;)

 

Anonymous poster hash: 405f9...8f8

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...