Gå til innhold

Er sykling god trening?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg hater å jogge og det er ingen senter i nærheten. Er sykling god trening dor hele kroppen eller bør man trene styrke i tillegg?

 

Anonymous poster hash: 0ac6b...3e9

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Selvsagt bør du trene styrke i tillegg. Sykling og jogging får opp pulsen, det gir deg ikke muskler.



Anonymous poster hash: 942e0...485
Skrevet

Jeg og hater jogging! Elsker fjelltopper og sykling. Trener ikke mye styrke ved siden av pga tid, men sykle til og fra jobb og lengre fjellturer når har ferie el barnevakt😊

 

Anonymous poster hash: 4a61c...4e4

Skrevet

JA



Anonymous poster hash: 8904c...d6f
Skrevet

Sykling gir deg muskler jo!! Så klart gjør det det! Jeg har flotte muskler i bein , rumpe og forhåpentligvis snart mage også, takket være sykling!

 

Anonymous poster hash: 124dc...e3f

Skrevet

Sykling er god trening, men du må sykle lenge for samme effekt som løping f.eks. Dessuten er det kun trening for beina og statisk for resten av kroppen (med mindre du driver med stisykling e.l.)

 

 



Anonymous poster hash: 84563...d55

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...