Gå til innhold

Si kva dokke synest om retro vogna ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

post-42-0-84451800-1406150136_thumb.jpgpost-42-0-55554400-1406150172_thumb.jpg

 

Anonymous poster hash: e2f06...167

 

Anonymous poster hash: e2f06...167

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Retrovogner generelt, eller disse to ?



Anonymous poster hash: 021d3...55b
Skrevet

De er jo kule.. men de ser så tunge ut? Og bråker en del som regel? Føler det er blitt litt " inn" nå.. for meg ser det litt tungvint ut.

 

Anonymous poster hash: 89541...fc8

Skrevet

Den med "vindu" gav meg seriøse frysninger.

 

Men den første var knall. Har selv en simo classic fra -79, samt en litt nyere modell, begge i litt alternative farger. Langt å foretrekke fremfor dagens überkjedelige A4-vogner. Husker jeg syntes det var en solid nedtur å kjøpe sportsvogn når bagvogna ble for liten sist. 

Skrevet

Den første var fin, men den med vindu var grusom. Litt skummel faktisk, uten at jeg helt kan forklare hvorfor...

Skrevet

Den svarte var bare alldeles nyyyyyyydelig! 

 

Ønsker meg selv noe i den stilen, eller typ Silver Cross Balmoral eller Kensington når jeg får barn. 

 

Den med vindu var rett og slett grusom da...



Anonymous poster hash: f997c...f82
Skrevet

Den til venstre var superfin! Den til høyre minner litt om en kuvøse.

Skrevet

Jeg får meg ikke til å like det, spesielt ikke når plasten har gulnet. Jeg liker ikke når gamle ting blir tatt ut av det opprinnelige. Alt rundt må høre til samme stil. 

Skrevet

Silvercross er nydelige ❤ Men den med vindu var trashy! Blir som de veskene som er gjennomsiktig! Liker de bare ikke 😩

Skrevet

Jeg liker klassisk retro som den første - men feber jo langt fra praktisk, så dersom du ikke har planer om å kjøpe veldig mange vogner ville jeg tenkt meg godt om. Er ikke mange steder den er gunstig å bruke.

 

Anonymous poster hash: d5b9e...da7

Skrevet

Joa, den svarte er kul og fin å se på, men ville aldri ha lagt babyen min i en så gammel vogn. Kall meg prippen, men sliter litt med brukte ting så tett innpå baby, iallefall når det er såpass gammelt. Men sikkert ok altså :)

 

Anonymous poster hash: c72b9...3d1

Skrevet

Den første var nydelig :)



Anonymous poster hash: 65cb4...617

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...