GÃ¥ til innhold

Finner katten min hjem tror dere? 😵


Anbefalte innlegg

Skrevet

Samboeren gikk trilletur med baby idag, en runde på ca 45 minutt. Pus hadde fulgt etter han, blitt med dem nesten hele runden, men da det var 10 minutter igjen av runden gikk pus en annen vei og har ikke kommet hjem enda. ( ja, har lett i området :) )

 

Hun er aldri ute mer enn 30 min max av gangen, har nå vært borte i 5 timer...

 

Hun kommer alltid når jeg roper som oftest men ikke nå.

 

Tror dere hun har gått seg skikkelig bort selv om det bare er 10 minutt unna huset våres? De har vell såpass med "innstinkt"...eller?

 

Huff blir så bekymra for lille pusen min 😘 hun er sterilisert heldigvis da... :0)

 

 

Anonymous poster hash: 727dd...617

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis hun aldri har vært der før er det slett ikke sikkert hun finner hjem nei, gå og let jevnlig! De har ikke ferdig utviklet retningssans før de er ca ett år, men det hjelper ikke mye vvis det er et helt nytt sted.

 

Folk tror katter kan gå ei rute en gang og så finner de frem, men de må lære området og veier sånn som vi må:)

 

Anonymous poster hash: 135d0...a86

Skrevet

Hun er 1 år akkurat. Får bare lete og håpe på det beste da :/

 

Anonymous poster hash: 727dd...617

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...