Gå til innhold

Å kun klare å spise lette karbohydrater


Anbefalte innlegg

Skrevet

...gir en god unnskyldning til å bake boller og kanelsnurrer i regnværet! Mmmmmm :) 

 

God søndag! 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er deg vel unt!

Slå deg løs!

Skrevet

Her bakes det også!

 

6-års bursdag med skyhøye forventninger. Men jeg ligger godt ann. Sjokoladekaken ble en nonstop-pyntet sommerfugl, gulrotmuffinsene ble Bassets-frosker og nå gjenstår det bare å trylle geleen til ei marihøne :D

 

Vesla synes det er sååå leeeenge til gjestene kommer. Jeg tror kl 15 bli akkurat passe... (støvsuging, vasking av gjestedo, dekking av bord, blåsing av ballonger, bretting av servietter, klipping av vinger - puh, her kan jeg ikke sitte!)

Skrevet

Oi det høres ut som en drømmebursdag :) Flink du er! Kos dere masse med feiring og gjester, og gratulerer til 6-åringen! :) 

Skrevet

Kule frosker! 

 

Det ble kanelboller her også, Schakendas oppskrift. Er ikke gravid, har ikke bursdag i heimen, men hadde lyst på. Og rundstykker. Mange rundstykker, men det er kjekt å ha i fryseren. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...