Gå til innhold

Tvillinger 15mnd


Anbefalte innlegg

Skrevet

skal snu de forovervendt nå,fordi er ikke plass til 3 bakovervendt, de ble storesøsken for 6 dager siden, er det VELDIG ille?



Anonymous poster hash: 65691...1fe
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja!
Selv har vi 3 bakovervendte stoler, og eldste fyller 5. For å si det slik, du leker faktisk med livene til dine barn. Jeg ville heller brukt noen tusen ekstra på nye og smalere stoler, enn at de skal dø i en evt ulykke!



Anonymous poster hash: 2317e...f6f
Skrevet

Nei da heg kjøpt en større bil. Mye større sjanse for død og store skader hvis de sitter forovervendt. nakken er mye svakere enn hode er, til de er ca 4,min skal i alle fall, siste så lenge bakovervendt

Skrevet

Du er dødsdømt her inne.

 

En annen sak min sitter forovervendt. Pga sykdom. Mitt barn og jeg bestemmer. De andre bakover.

 

Anonymous poster hash: eef01...691

Skrevet

Jeg er ikke like nazi som enkelte her inne, men 15mnd er veldig tidlig. Gutten min var litt over 2 år.

 

Anonymous poster hash: 46eed...798

Skrevet

Enig med hun over. Snudde før 4 år, men syntes 15 mnd var litt i tidligste laget ja. Har du prøvd å snu de og se om det passer.

Jeg syntes vår stol tok mindre plass i bredden når den stod mot kjøreretningen.

 

 

 

Anonymous poster hash: b1d91...553

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...