spirelill Skrevet 22. juni 2014 #1 Skrevet 22. juni 2014 Hvor er det naturlig/ best/ behageligst å overnatte hvis man skal ha en overnatting eller to på kystveien fra San Francisco til LA? Noen som vet og har noe tips?
Anonym bruker Skrevet 22. juni 2014 #2 Skrevet 22. juni 2014 Vi har kjørt den veien flere ganger og har overnattet både i Santa Barbara (elsket det! Herlig plass med en koselig hovedgate med masse restauranter og butikker) og på en liten plass som het Morro Bay (var bare en natt på hotell, vet ikke hvordan plassen er). Har også overnattet i Cambria som ikke er langt unna Hearst Castle. Mange andre greie småplasser å overnatte på oppover den veien, men det er nødvendigvis ikke mye å se på de ulike plassene da Anonymous poster hash: dbbbb...d49
spirelill Skrevet 22. juni 2014 Forfatter #3 Skrevet 22. juni 2014 Tenkte på Santa Barbara, men lurte på om det var noe i midten der også. Takk for svar!
Anonym bruker Skrevet 22. juni 2014 #4 Skrevet 22. juni 2014 Har også overnattet i Morro bay en natt... Det var øde med disig tåke og klirrende wind chimes.. Skulle gjerne utforsket stedet mer, tipper de må ha en herlig lokal diner der Anonymous poster hash: c81ea...06d
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå