sug lut Skrevet 9. juni 2014 #1 Skrevet 9. juni 2014 (endret) -du går tom for ferdigfryste drikkeflasker i fryseren -du må inn eller i total skygge i tre-firetida for solpause -det eneste som frister å stappe i seg er pæreis og enda mer pæreis -den beste delen av den fantastiske hagen du er turist i er i syrinlysthuset og under de store susende trærne Ah, herrrrrlig! Endret 9. juni 2014 av sug lut
Himmel og hav Skrevet 9. juni 2014 #2 Skrevet 9. juni 2014 - når smoothie virker som et godt alternativ til middag. - når plankene på terrassen er så varme at du ikke kan stå stille - når den eneste lyden fra nabolaget er hvinende gledeshyl fra unger som løper gjennom sprederen, og som blåleppede og skjelvende forsikrer hverandre om at "det er kjempedeilig, asså!" Sommer er gull! Det er det livet vi overlever vinteren for å kunne oppleve, igjen og igjen <3
amandine Skrevet 9. juni 2014 #3 Skrevet 9. juni 2014 -du går tom for ferdigfryste drikkeflasker i fryseren -du må inn eller i total skygge i tre-firetida for solpause -det eneste som frister å stappe i seg er pæreis og enda mer pæreis -den beste delen av den fantastiske hagen du er turist i er i syrinlysthuset og under de store susende trærne Ah, herrrrrlig! Hvor er du???
amandine Skrevet 9. juni 2014 #4 Skrevet 9. juni 2014 Sommer, ja. I skyggen, med iskaldt vann og med kjole på! Jadda! Kjole!
sug lut Skrevet 9. juni 2014 Forfatter #5 Skrevet 9. juni 2014 -du går tom for ferdigfryste drikkeflasker i fryseren -du må inn eller i total skygge i tre-firetida for solpause -det eneste som frister å stappe i seg er pæreis og enda mer pæreis -den beste delen av den fantastiske hagen du er turist i er i syrinlysthuset og under de store susende trærne Ah, herrrrrlig! Hvor er du??? Hehe, jeg er hjemme akkurat nå, men jeg har besøkt hemmelige finefinehagen i dag...
sug lut Skrevet 9. juni 2014 Forfatter #6 Skrevet 9. juni 2014 Sommer, ja. I skyggen, med iskaldt vann og med kjole på! Jadda! Kjole! Bra!! Åssen? Ny?
amandine Skrevet 9. juni 2014 #7 Skrevet 9. juni 2014 En gammel blå med hvite prikker omslagssak i jersey som jeg fant. Har aldri turt å bruke den men nå har jeg litt nuvunnen modighet. Og det går!
HTC Skrevet 9. juni 2014 #8 Skrevet 9. juni 2014 Det er skikkelig sommerdag når jeg nøt et glass hvitvin i hengekøyen, selv om det er arbeidsdag i morgen.
*Miss Marple* Skrevet 9. juni 2014 #9 Skrevet 9. juni 2014 Å, pæreis! Jeg fikk så lyst på pæreis! Kanskje jeg rett og slett må ta meg en sykkeltur og lete etter en pæreis. Min elsk i dag er at jeg har tørket støv av sykkelen min - altså bokstavlig talt tørket støv siden den har stått innerst i garasjen i sikkert 4 år - montert på sykkelsetet til mini (eller det var det mannen som gjorde, strengt tatt) og syklet på gjengrodde stier. Støl i rumpa, men om pæreis er gevinsten kan jeg nok fristes til en liten tur til Det høres ut som du har hatt en strålende helg, luten.
sug lut Skrevet 9. juni 2014 Forfatter #10 Skrevet 9. juni 2014 Det var Diplomisboks, i hvert fall, Miss Marple, og jeg unner deg vilt å finne en hel boks (dette er en kveld der jeg lurer på hvorfor i alle dager ikke isbilen kommer).
moota m storebror&lillebror Skrevet 9. juni 2014 #11 Skrevet 9. juni 2014 Når jeg nesten på ordntlig vurderer å kjøre hjem fra campingvogna i bikini for man bør ikke ha på særlig klær i sånn vær
LillaGorilla♥♥ Skrevet 10. juni 2014 #12 Skrevet 10. juni 2014 Æsj, takket være dere tømte jeg Ben & Jerrys- isboksen min. Gudskjelov var det en liten boks. Men nok til å fylle opp de kaloriene jeg nettopp hadde trent vekk.
sug lut Skrevet 10. juni 2014 Forfatter #13 Skrevet 10. juni 2014 Æsj, takket være dere tømte jeg Ben & Jerrys- isboksen min. Gudskjelov var det en liten boks. Men nok til å fylle opp de kaloriene jeg nettopp hadde trent vekk. Var det ikke den damen som ymtet om langt framskreden pms? Da er jo valget isboks eller mord, så trøst deg med at du gjorde det rette.
Iiiiik Skrevet 10. juni 2014 #14 Skrevet 10. juni 2014 - når man setter seg ved middagsbordet og ungene hiver i seg maten som om de ikke har sett mat i dag og de kan fortelle, at det har de faktisk ikke. Sett mat i dag altså. De har spist hhv fem og fire is hver, men ikke noe mat. - når det er vannkrig rundt husveggene hele dagen, faktisk så mye at man nesten ikke trenger å vanne
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå