Gå til innhold

Hvilken vannflaske til toåring i barnehage?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er en naturbarnehage som er mye på tur. Viktig at flasken ikke lekker og at de kan åpne den selv.

 

Anonymous poster hash: 158ea...00d

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Den camelbak-flaska frå forrige innlegg. Har Contigo også, men toåringen presterar å søle med den.

Skrevet

Jeg foretrekker Camelbak flaskene, har prøvd mange flasker, men man får åpenbart hva man betaler for. Enkelt for ungene å drikke av, åpne og lukke selv.
Man får kjøpt de på nett med navn, eller i flere forskjellige butikker med motiver. Her selges de i alle fall i sportsbutikker, Coop obs, Ringo f.eks.

 

Skrevet

Her drikken han på 14mbd kun fra camelbak... Dette har han valgt helt selv. Har tatt ut røret, så nå søker han mindre.

Skrevet

Camelback er favoritten til 2,5åringen men han ødelegger tuten hele tiden. Tygger på den eller stikker fingeren oppi så den revner. Kjempeirriterende, kjøper nye reserve tuter men de ødeleggelse fort.

 

Anonymous poster hash: 1f009...2a3

Skrevet

Våres også ødelegger camelback.. blir fort dyrt å kjøpe nye tuter så jeg kjøpte contigo. .den er veldig bra. Men den rommer litt lite den til barn.

 

Anonymous poster hash: 42a0e...f81

Skrevet

Synes wow koppen er super!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...