Gå til innhold

Vofs som savner familien....!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en hengiven liten hund på besøk, som vi passer for svigers. De reiste nå i kveld, og hunden skal være her ei uke. De bor i strøket, så hunden kjenner nærmiljøet godt. Har passet hunden før, men ikke så lenge.

 

Nå traver hunden rundt og piper litt, den skjønner tydeligvis at flokken har reist uten henne. Stakkar liten... Går ivrig mot døra når jeg står opp.

 

Noen erfarne hundeeiere som har råd...? 



Anonymous poster hash: 5a50e...43a
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ta noen ekstra spaserturer og kos mye. Det går over :-)



Anonymous poster hash: 1155b...3d5
Skrevet

Hunden til min venninne gjør det hver gang jeg passer.

Det er bare til den første natta er overstått så roer hun seg. MEN det som er rart hun merker når de er på vei hjem for fire/fem timer før de kommer hjem begynner hun igjen.

Uansett. Skal du passe flere ganger har jeg erfart at det er lettere for henne å bli passet om jeg henter henne selv. Hvis de leverer og reiser blir det mer stress for henne av en eller annen grunn.

Et tips til neste gang.

 

Anonymous poster hash: 67842...47a

Skrevet

Takk for svar!

 

Er det bedre for henne hvis hun får sove "hjemme"? Vil ikke at hun skal bli ensom, men kanskje hun sover bedre der?



Anonymous poster hash: 5a50e...43a

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...