økln Skrevet 5. juni 2014 #1 Skrevet 5. juni 2014 Noen som har erfaring med såkalte billig-babycaller? Tenker på de fra Biltema, Clas Ohlson og de billigste elektronikkkjedene selger.. Har en Neonate fra før, men trenger en ekstra en til ferie osv. Gidder ikke bruke masse penger da det egentlig er unødvendig, men jeg trenger den tryggheten for å slappe av Ser for meg å bruke max 500 kr.
☆☆☆ Skrevet 5. juni 2014 #2 Skrevet 5. juni 2014 Har noko billigræl (topcom frå clas ohlsson), babyenheten er ikkje trådlaus så den er ubrukelig i vogn. Men brukar den som stasjonær babycall på rommet til toåringen. Den gjer det den skal.
Anonym bruker Skrevet 5. juni 2014 #3 Skrevet 5. juni 2014 Ville vært svært forsiktig med billigvarianter. De stråler ofte mye, og det er farlig. Anonymous poster hash: f1658...87e
økln Skrevet 5. juni 2014 Forfatter #4 Skrevet 5. juni 2014 Det er snakk om å bruke den på ferie og med besteforeldre, så den strålingen tror jeg blir minimal Trenger bare en som som gjør at vi hører 3 åringen i 2 etg på ferie liksom Men det verste jeg vet er å kjøpe ubrukelige ting, bare fordi de er billige Gi meg en større lommebok!!
Planleggendemamma Skrevet 5. juni 2014 #5 Skrevet 5. juni 2014 Vi kjøpte en billig avent ny for 485kr, denne er vi veldig fornøyd med!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå