Musemorbr / Skrevet 1. juni 2014 #1 Skrevet 1. juni 2014 Bryllupsdag, det er elsk det. Jeg hadde ikke trodd at dagen skulle føles som noe mer enn rn vanlig søndag, men det gjør den. Mannen min har kjøpt blomster og planlagt fin middag. Og jeg har sittet og sett på bryllupsbilder og blitt minnet om gledestårer og forventningsfull hjerteklapp. Elsk!
*Miss Marple* Skrevet 1. juni 2014 #2 Skrevet 1. juni 2014 Gratulerer med dagen ❤️ det ER stas med merkedager. Her er dagens elsk å få sove til kl 10, frokost på terrassen og ellers ingen planer for nok en nydelig sommerdag.
moota m storebror&lillebror Skrevet 1. juni 2014 #4 Skrevet 1. juni 2014 Gratulerer med dagen Hvor mange år? Vi har 1 års bryllupsdag idag, men er enig om å ikke markere den hvert år.
Musemorbr / Skrevet 1. juni 2014 Forfatter #5 Skrevet 1. juni 2014 Takk. Moota jeg vet da vel det. Gratulerer! Dette er vår første også. Vi har ikke planer om å gjøre noe ut av bryllupsdagene, men min kjære mann syntes blomster og ekstra god mat var en god ide likevel. Han får nada fra meg. Har ikke engang fått plugget i spiral etter fødsel, så han får søren meg sove på gjesterommet også. hihi Ganske så elsk å ha en mann som holder ut det også uten å klage.
sug lut Skrevet 1. juni 2014 #6 Skrevet 1. juni 2014 Gratulerer til både Moota og Musemorbr! Dagens elsk her er egentlig blåkopi av gårsdagens - vakker tidlig treningstur på ukjente stier i fuglesang og sol, nå balkongfred med verdens beste sommerbok, George Howe Colts The Big House, leser (deler av) den hver sommer, og her har jeg tenkt å bli til jeg må hente unger, og deretter levere unger, og så konsert, jippi! En ting, forresten, jeg er sikker på at jeg møtte deg, Iiiik, i skogen! Haha, nei det var nok ikke deg, men det var ei som var helt som deg i mitt hode, veldig rart. (Hun var veldig pen, veldig veltrent, Mia Farrow-kortklipt og smart og hyggelig, så sånn sett er det en kompliment).
Bustetroll Skrevet 1. juni 2014 #7 Skrevet 1. juni 2014 Begynner med HAT!- Har gjennomført bleking av hår de siste dagene, for en forandring. Jeg har jo gjort dette tidligere, og vet veldig godt hvor ødelagt håret blir av det. I dag var håret blondt nok til å farges over, så jeg satte i gang.. Nr 1, det ble mye lysere enn jeg ville ha det. Nr 2, JEG MISTER HÅR!!!Ikke ved røttene liksom, men det er som tyggis, jeg kan rive av tuppene på håret.. Jeg må jo ta i litt da, så det faller ikke av av seg selv, men hjelpes =(Må jo fjerne den slitte bunnen av håret likevel, så om det skjer med saks eller "naturlig" (høhø), spiller jo ingen rolle, men dette var IKKE gøy.Jeg VISSTE at jeg kom til å angre. BUUUUU. Sitter med hårkur, som jeg skal ha i i hele dag.. Snufs...Elsk: Sol....
Musemorbr / Skrevet 1. juni 2014 Forfatter #8 Skrevet 1. juni 2014 Jeg har fått bryllupsdagsoverraskelse! Verdens beste mann har tatt meg med til Plantasjen, og nå har jeg både frø, løk, stemorsblomster og noe vakkert jeg ikke engang kan navnet på. Nå blir de arva krukkene snart fulle av nydeligheter. For en herlig overraskelse, og for en herlig mann jeg har.
LillaGorilla♥♥ Skrevet 1. juni 2014 #10 Skrevet 1. juni 2014 Gratulerer med dagen til M&M Her markerte vi fjorårets bryllupsdag ved å drikke en skvett av restene dessertvinen vi hadde i bryllupet. I år aner jeg ikke, mannen finnes ikke romantisk på den tradisjonelle måten, så om han dukker opp med blomster og diamanter vil jeg begynne å lure på om han har gjort noe galt. Her er det elsk over hele fjøla, hjemme igjen etter en fantastisk helg der mannfolka har bygget terrasse, vi damene har passa minier og totalt 7 unger har flydd rundt og storkost seg med fisking, bading i spreder, gjemsellek, kortspill og grilling av pølser og marshmallows på bål. Været er enda fantastisk, og kyrne står og knasker og mø'er på andre siden av veien. Eneste hatet er at jeg må tilbake på jobb imorgen og ikke får nyte sola.
Himmel og hav Skrevet 1. juni 2014 #11 Skrevet 1. juni 2014 Gratulerer med bryllupsdagene, Musemor og Moota! Dagen her har vært stort sett elsk: Litt hagesjauing, mye sol, grilling og så kino. Den eneste antydningen til hat er alle maurbittene jeg fikk (hissige småjævler - men de skal ha for selvtilliten når de klatrer opp flere maurhøyder for å bite meg i vrista!) da jeg klipte ned krypmispelen som ikke vil krype, men stå rett til værs.
moota m storebror&lillebror Skrevet 1. juni 2014 #13 Skrevet 1. juni 2014 Det var det jeg trodde vi hadde samme dato, men våget ikke gjette der jeg lå i senga til en kamerat av mannen og måtte skikkelig på do.. Har fått noen gratulasjoner ellers har jeg ikke tenkt på det. Tenker forresten litt at "wow har vi vært gift i 1 år allerede" Høres ut som en super dag musemor! Herlig
Musemorbr / Skrevet 2. juni 2014 Forfatter #15 Skrevet 2. juni 2014 Att du lå hvor? Moota da! Her har mannen plantet og ordnet, så jeg har fått det som jeg ville uten å løfte en finger. Jeg tror jeg er litt bortskjemt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå