Gå til innhold

Kjøpe et enkelt men bra telt - hvilket ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tenker å ha et telt vi kan sette opp i hagen slik at ungene kan sove ute i sommernatta. Kommer nok til å bruke det også på småturer i nærområdet.

 

Hvilken prisklasse bør vi satse på ?

Noen konkrete tips ?

 

Vi er 2 voksne og 2 barn, men ser for meg et tomannstelt i utgangspunktet.



Anonymous poster hash: c3c5e...543
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi er kjempefornøyd med lavvo :-) Anbefaler å kjøpe med innertelt eller i det minste bunn. Hadde ikke giddet å gå for tomannstelt hvis dere skal bruke det litt til tur også.



Anonymous poster hash: abc81...a9f
Skrevet

Men er ikke lavvo vanskelig å sette opp, og stor å dra med på tur ?



Anonymous poster hash: c3c5e...543
Skrevet

Vi har et tunnelltelt til 3 også. Det er klart at det veier mindre og tar noe mindre plass, men nye teltdukslavvoer er ikke så ille. Men det kommer helt klart an på hva dere ønsker å bruke det til. Jeg for min del blir gal av å kle på meg liggende eller i knestående inne i tunnellteltet ;-)

Lavvoen er ikke vanskelig å sette opp, og det går an å opholde seg inne i den om det skulle regne. God plass til madrasser og bagasje :-)

 

#2



Anonymous poster hash: abc81...a9f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...