Gå til innhold

trøster du mannen din når han....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gråter fordi du ikke er slik han ønsket??

 

Anonymous poster hash: d6fe0...5dd

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ehh nei! Da slår du han i hodet med en stekepanne!



Anonymous poster hash: 438af...75a
Skrevet

haha, nei, da bytter jeg mann, for da er heller ikke han slik jeg ønsket



Anonymous poster hash: 12270...b47
Skrevet

Nei det har aldri skjedd i denne heimen. Høres ut som en vemmelig mann du har.

Skrevet

jøss.. han høres jo noe spesiell ut. Hva var det han mente du "mangla" da?



Anonymous poster hash: 5beb9...9f5
Skrevet

Kommer veldig an på hva det gjelder.. Xn min viste seg å være en helt annen person etterhvert enn han utga seg for å være, og ja- da gråt jeg fordi han ikke var som jeg trodde.

 

 

 

Anonymous poster hash: 2305a...66e

Skrevet

Eh nei! Samboer fleiper om dette hvis jeg er streng og maser men sier det ikke på ordentlig.

Alle kan kanskje føle det slik innimellom (andre veien også) men det sier enn ikke hvis enn ikke vil ha krig i hjemmet.

 

Anonymous poster hash: c24ec...6e5

Skrevet

Nei, det er manipulering......skitten spill.

 

Anonymous poster hash: a1efa...f57

Skrevet

Nei, det er manipulering......skitten spill.

 

Anonymous poster hash: a1efa...f57

Jeg er redd for det. Et siste skrik om å få bli.

 

Anonymous poster hash: d6fe0...5dd

Skrevet

Han høres ut som en desperat taper, og jeg hadde bedt ham dra et visst sted. Sånt sier man bare ikke hvis man har litt omløp, ergo er ikke det en mann jeg ville hatt i livet mitt. 



Anonymous poster hash: 9580e...c56
Skrevet

Love me or leave me! Høres ut som manipulering.

Skrevet

Det har aldri skjedd, men jeg hadde ikke gjort det.

Signerer Ziva.

Gjest Lykkeliggift_
Skrevet

Ja, jeg hadde syntes fryktelig synd på ham og ville trøste. Det kan ikke vært så lett å være skikkelig blåst i hodet nemlig, jeg synes oppriktig synd på ultradumme folk som klarer å lire av seg noe sånt. Etter at jeg var ferdig med ¨å trøste ham hadde jeg bedt ham om å pakke sakene sine og dra ut for å lete etter noen som tilsvarer hans standard og krav, for her hadde det ikke vært noe mer å hente gitt.

Skrevet

Hehe nei, overhodet ikke.

 

Hadde mannen min satt seg ned og grått digre krokodilletårer i sorg over at jeg ikke innfrir kravene hans, da hadde han fint måttet finne seg en annen kjerring.

 

Jeg lar meg ikke manipulere på den måten altså, han vet hvem jeg er og hva jeg står for, det er hva han får. Selvfølgelig kan man være uenige iblant, og ikke være helt fornøyd med partnerens avgjørelser, men man setter seg ikke ned og griner fordi man er så lei seg over at man er litt forskjellig altså.

 

Hva er det mannen din ønsker da, at du skal forandre deg og bli sånn som han vil? Ærlig talt, da er det ingen mann å samle på!



Anonymous poster hash: 92772...d56
Skrevet

tror faktisk jeg hadde begynt å le av han...sorry



Anonymous poster hash: 4f2b3...75e
Skrevet

Tror faktisk jeg også hadde ledd.

 

Min klager av og til over at jeg ikke er så huslig av meg, men hadde han satt seg ned for å grine over det hadde jeg trodd han var gal.

 

Hadde han satt seg ned for å grine over at jeg ikke så ut slik som han ønsket hadde han vært ute av døra før han rakk å snufse.



Anonymous poster hash: 9580e...c56
Skrevet

Jeg var sammen med en som blinket fram tårer hvis jeg ikke ville ligge med han.. "Alt jeg gjør er feil",snufset han. Og når jeg sov trengte han seg på meg likevel... Det var et meget kort forhold..

 

Anonymous poster hash: 37ed8...e68

Skrevet

jeg bare fatter det ikke. hvorfor sitte og sippe en time eller to, for så neste dag si det at. DET ER JEG SOM HAR ET problem. ikke bry deg om meg du. unskyld for i går. det er meg ikke deg.. jeg elsker deg.. BAH!!



Anonymous poster hash: d6fe0...5dd
Skrevet

 

jeg bare fatter det ikke. hvorfor sitte og sippe en time eller to, for så neste dag si det at. DET ER JEG SOM HAR ET problem. ikke bry deg om meg du. unskyld for i går. det er meg ikke deg.. jeg elsker deg.. BAH!!

 

Anonymous poster hash: d6fe0...5dd

Ikke gidd. Han får stramme seg opp eller være alene med sprøytet sitt.

Skrevet

Gråter han fordi du ikke er slik han ønsket? Herregud så tragisk mann. Og ikke minst slem... hadde blitt utrolig såret om han gråt og sa noe slikt...

 

Anonymous poster hash: be45d...c9b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...