Gå til innhold

Er det mulig?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Etter 4 mann er mensen og ikke minst eggløsning så smertefull at jeg nesten krabber , er det mulig og få noe sterkere hos legen tru? Eller gir de ikke ut sånt til det?

Noen me erfaring

 

Anonymous poster hash: 7d81b...0f8

Videoannonse
Annonse
Skrevet

?

 

Anonymous poster hash: 7d81b...0f8

Skrevet

Akupunktur er som regel veldig bra for å normalisere menstruasjonssykluser  og -smerter, så jeg ville prøvd ut det før sterke smertestillende. Finn en dyktig klassisk akupunktør :)



Anonymous poster hash: 90e83...ae9
Skrevet

Du må sikkert få kartlagt hva som er årsaken til smertene. Fikk også det etter andremann, men da ble det keisersnitt og jeg fikk til svar at smertene forårsakes av luftlommer som har oppstått under operasjonen... :( Så jeg må bare kjempe meg igjennom hver mens. Smertene kommer helt plutselig også av og til, jeg blir helt skjelven og svetter av smerte, og noen ganger har jeg faktisk gått rett i bakken. Har heldigvis oppholdt meg hjemme, kan aldri gå ut den dagen mensen kommer... Håper du finner en mulighet til å bli kvitt dem!



Anonymous poster hash: 233d9...6c1
Skrevet

Skal du ha flere barn? P-sprøyte kan være et alternativ, jeg har så kraftige menstruasjoner at jeg ikke vil ha det. Bruker derfor sprøyta for å slippe begge deler.



Anonymous poster hash: f22c5...bd9
Skrevet

Med fire unger sier jeg meg fornøyd, gubben er sterlisert så prevensjon trenger vi ikke.

Ulempen er de dagene jeg er på jobb med dette kan jo holde meg hjemme så blir det mange sykedager.

Det som bekymrer meg er at det har blitt verre de 6 siste mnd enda minste er 2 år.

 

 

Anonymous poster hash: 7d81b...0f8

Skrevet

Jeg har også 4 barn og disse smertene ble verre for hvert barn :(

Viste seg at jeg har Endometriose.

En gang fikk jeg så smerter at det endte med ambulanse og innleggelse. Jeg lå neddopet på sykehus i en uke :(

 

Ble anbefalt å starte på prevensjon som inneholder hormoner. Jeg kan ikke ha spiral (det har jeg prøvd), men går igjen på p-piller. Hjalp VELDIG!

 

Anonymous poster hash: 6e9aa...410

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...