moota m storebror&lillebror Skrevet 18. mai 2014 #1 Skrevet 18. mai 2014 Vi har i natt hatt verdens herligste 3 åring på besøk. Storesøster sover hos farfar og farmor og mannens bror har ei lita som skulle være med oss hjem. Hun er søt og god og jeg liker å være tante, men jeg kjenner det er god prevensjon å ha besøk hvor jeg må sitte på sengekanten til de sover etter diskusjon om at seng, pute, dyne, bamser, gardiner, rom, laken og annet i rommet er godt nok til å sove med. Så er det gråt kl.5, våkne kl.6.30 og dra tante opp av senga kl. 7.. Det er så koselig å ha besøk og hun får gjerne komme igjen Men jeg får ikke akkurat mer lyst på flere barn nå
Musemorbr / Skrevet 18. mai 2014 #2 Skrevet 18. mai 2014 Tenker jeg får samme opplevelse om få år. For øyeblikket gleder jeg meg til det. Lillegull som er to måneder gammel, har en kusine på fire måneder. Det er ikke usansynlig at de to blir gode venner.
Ugl@ ruger... Skrevet 18. mai 2014 #4 Skrevet 18. mai 2014 Haha...ser for meg det ja. Jeg tenker litt med gru på at jeg faktisk starter på nytt her. Slutt på å ligge lenge i helgene, ny runde med bleieskift, legging, dektektivarbeid for å finne ut hvorfor babyen skriker, trassalder osv... Årene går fort, så den tid kommer igjen, i mellomtiden er det vel å stålsette seg!
moota m storebror&lillebror Skrevet 18. mai 2014 Forfatter #5 Skrevet 18. mai 2014 For de som fremdeles er i den fasen at man ønsker seg flere små skritt i huset så er barna en velsignelse om jeg kan få kalle det det. Men når man er ferdig med barn, men synes de nyfødte små er jo sååå søte. Det er sååå søøøtt å amme og kose med liten baby. Ja de følelsene har jeg glemt idag.. Våre barn er 9 og 6 1/2 år og vi gleder oss over den tiden, at de vokser til og at bleietiden er slutt Nå er det mannen sitt skift så han er på beina tidligere enn han noen gang er når vi bare er hjemme med våre barn For tante synes det ble litt slitsomt når den uansett så skjønne 3 åringen har sluttet med bleie for 1 knapp uke siden..
Appelsinpiken Skrevet 18. mai 2014 #6 Skrevet 18. mai 2014 Min mor låner mine barn ut til mine yngre søsken som prevensjon ingenting er mer effektivt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå