Gå til innhold

Damer! JEG HAR LEVERT!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Oppgaven ble sendt til trykk for litt siden; 124 sider i alt! Så nå har jeg bare igjen å godkjenne utkast før den faktisk trykkes. Jeg er lykkelig og jeg er fornøyd; jeg gjorde det beste jeg kunne.

 

HURRA! :D

Videoannonse
Annonse
Gjest Jigglewiggle
Skrevet

Wii :D

Gratulerer med levert, godt jobba :D 👍

Skrevet

Gratulerer! Nyt en tastaturfri dag!

Skrevet

Hurra! Nyt dagen din! Gå en lang tur og LEV!

Skrevet

Å så godt! Gratulerer med vel overstått - sjampanje og jordbær til deg! :kristin:

Skrevet

Gratulerer :D   Pust ut! :) 

Skrevet

Hurra og gratulerer! Klapp deg selv på skulderen og lag en liten fest for deg selv. Vær glad for at du droppet den fosterstillingen for noen dager siden og finn frem jubelstillingen. Rett rygg, armene i været og et lite seiersrop.

Gjest UndrendeUllteppe
Skrevet

Jeg har ikke fulgt dere her lenge nok til å vite hva slags oppgave det er snakk om, men jeg skjønner at dette er noe du har holdt på med lenge, en master kanskje?

 

Uansett, gratulerer så mye! Slike anledninger fortjener feiring! :D

Skrevet

Gratulerer, gratulerer, gratulerer! Nå kan du kollapse og ikke innbille deg at du skal "gjøre masse kule og morsomme ting bare jeg får levert", det viktigste nå er å puste, sove og gjøre ingenting, gjerne i form av introvert rusling i sol.

Skrevet

Gratulerer!!!

Glad du ikke hæsjtægga "denfølelsen" selvom du er en av de få som hadde hatt all grunn til å gjøre det nå.

Gjest UndrendeUllteppe
Skrevet

Gratulerer, gratulerer, gratulerer! Nå kan du kollapse og ikke innbille deg at du skal "gjøre masse kule og morsomme ting bare jeg får levert", det viktigste nå er å puste, sove og gjøre ingenting, gjerne i form av introvert rusling i sol.

Enig, etter bacheloren gikk jeg i flere uker og ante ikke hva jeg hadde skrevet engang, men bare tanken på å åpne oppgaven igjen ga meg hjerteklapp og tunnelsyn. Og det var bare etter rundt tre måneders skriving. Så ta det lugnt, feiring kan også innebære å ligge i badekaret med masse skum og lyset av en time ;)

Gjest Helle_Høygir
Skrevet

Gratulerer - hipp hipp hurra! Det må jo være en fantastisk følelse! Anbefaler sterkt happy sangen med Pharrell - den passer for dagen og er uuuutmerket til å hoppe, sprette og tjoheie litt til!

 

For det har du fortjent!

Skrevet

Gratulerer- klapp på skuldra":)

Skrevet

Tusen takk. Jeg har viet formiddagen til sofaen før jeg går på jobb. Godkjente omslaget i stad, så nå går den i trykken.

 

Oh happy day!

 

Bucketlist i LeM - Livet etter Master - innheholder så langt å leke med Barbie, etter avtale med treåringen, og frisørtime.

Skrevet

Gratulerer! :-D

Skrevet

Takk! Dramatikken er enda ikke over, fikk mail om at oppgavefila var for stor, så nå er jeg over frist for innlevering, men jeg har sagt fra til instituttet. Mannen redder dagen igjen, for jeg er på jobb.

Skrevet

Fæle ting- håper det ordner seg!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...