MammaTilTo&Spire=) Skrevet 9. mai 2014 #1 Skrevet 9. mai 2014 Hei Jeg fjernet hormonspiralen for en uke siden. Har da hatt en inne i 4,5 år og en ny i litt over 2 år. Har ikke hatt mensen en enste gang når spiralen satt inne. Tok den ut for å bli prøvere. Da jeg fjernet den for en uke siden hadde jeg noe brunlig blod/utflod. Så gav deg seg en dag og to. Fem dager etter fjerning fikk jeg frisk blødning, sjette dagen hadde jeg ingen blødning. Så fikk jeg igjen en frisk blødning presist en uke etter fjerning. Lurer på hva kroppen min holder på med, noen med lignende erfaring? Unormalt med frisk blødning annenhver dag? Tusen takk for at du tar deg tid til å lese og kanskje svare :-)
Vips77. Skrevet 9. mai 2014 #2 Skrevet 9. mai 2014 Hei hei!! Samme her!! Blødde litt til og fra i .... To uker så litt opphold og litt mer blod. Men etter disse ukene var det stopp og siden vi var i prøve periode så måtte jeg jo teste, den ble da negativ. Men etter ca 7 uker etter uttak fikk jeg eggløsning og der satt spira fast!!!!! Og nå er jeg lykkelig gravid i uke 23!! Lykke til! Og la kroppen bare styre litt på nå, så kommer den seg i " normalen" etter en vimsete stund👍😉
ekornet123 Skrevet 13. mai 2014 #3 Skrevet 13. mai 2014 Heihei, samma skjedde med meg så gikk det tre måneder også "stabiliserte" det seg ganske fint, men fikk noe uregelmessig mensturasjon.. Kjentes ut som om jeg var 14 eller noe haha... Masse lykke til med prøvingen <3 sender varme klemmer til deg og krysser fingrene for at det ordner seg med mensen, huff det er noe slit assa!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå