Ziva Skrevet 8. mai 2014 #1 Skrevet 8. mai 2014 I dag er det 8 mai. Vi flagger og ærer alle de som gjorde en innsats for vårt land.
sug lut Skrevet 8. mai 2014 #2 Skrevet 8. mai 2014 Helsike - det var en hurtigmorra og jeg har vært i farta siden før sju så jeg glemte flagg. Vel, jeg får tenke flaggtanker.
LillaGorilla♥♥ Skrevet 8. mai 2014 #3 Skrevet 8. mai 2014 Her sto vi opp så tidlig, og dro hjemmefra før flaggtid, så da ble det ikke gjort i år. Litt synd, dette er en dag jeg personlig brenner for å flagge på, neeeeesten mer enn 17. mai. Men sånn inspirert av dagen, så oppfordrer jeg alle til å signere dette oppropet om "krav" om at Krigsseilerne bør få en offisiell unnskyldning for behandlingen de ble utsatt for etter 2. Verdenskrig av Kongen på vegne av det norske folk. http://www.underskrift.no/vis.asp?kampanje=4748 Men kan si hva man vil om Jarle Andhøy, men denne saken støtter jeg ham helhjertet i. Dere som er på Facebook kan også vise deres støtte til Krigsseilerne ved å like disse sidene: https://www.facebook.com/DetVarHjemViSjofolkSkulle https://www.facebook.com/Krigsseilerne?fref=ts (Ja, Krigsseilernes sak står mitt hjerte nær, takket være min fantastiske, gode og modige farfar )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå