Lakrisogvin Skrevet 3. mai 2014 #1 Skrevet 3. mai 2014 (endret) Jeg blir sprø! Og drømmer tilbake til den gang jeg kunne nyte våren, ute, uten ekkel kløe i øynene og uten å være så forbanna trøtt hele tiden! Pollenhat! Og litt elsk siden det er så vakkert med vår! Endret 3. mai 2014 av Lakrisogvin
LillaGorilla♥♥ Skrevet 3. mai 2014 #2 Skrevet 3. mai 2014 I hear ya. Våkner hver morgen med igjenklistra øyne og masse busegøgg rundt nesa. Usexy!
Nebbdyret Skrevet 4. mai 2014 #4 Skrevet 4. mai 2014 (endret) Kanskje denne kan vere til oppmuntring? Regnskogen redder verda! Forøvrig riktig god bedring, du har min fulle sympati! http://heidialexandra.no/bort-med-bjorken/#.U2WDFucaySM Endret 4. mai 2014 av Nebbdyret
lizzi06 Skrevet 4. mai 2014 #5 Skrevet 4. mai 2014 Hei Her jeg bor begynte pollensesongen rett etter påsken, og da da ble det varierende med nattessøvnen. Våkner ofte i 03 tiden om natten p.g.a. plagene. Virker som det har blitt ekstra ille i år p.g.a graviditeten. Men det kan selvsagt ha med å gjøre at det har vært veldig pent vær de siste ukene+ at det av den grunn kom mye pollen på en gang. Skal heldigvis til legen om tre dager, så får jeg høre hva hun sier. Heldigvis greier jeg å sove litt på dagtid.
Lakrisogvin Skrevet 4. mai 2014 Forfatter #6 Skrevet 4. mai 2014 Hei Her jeg bor begynte pollensesongen rett etter påsken, og da da ble det varierende med nattessøvnen. Våkner ofte i 03 tiden om natten p.g.a. plagene. Virker som det har blitt ekstra ille i år p.g.a graviditeten. Men det kan selvsagt ha med å gjøre at det har vært veldig pent vær de siste ukene+ at det av den grunn kom mye pollen på en gang. Skal heldigvis til legen om tre dager, så får jeg høre hva hun sier. Heldigvis greier jeg å sove litt på dagtid. Rart hva hormoner gjør... Jeg ble bedre en gang og verre en gang. (Bruker du medisin? Det er jo forsket på og konklusjonen er at det går helt fint!)
*Miss Marple* Skrevet 4. mai 2014 #7 Skrevet 4. mai 2014 Det høres virkelig ut som noe dritt vinnar heldigvis sluppet unna faenskapen selv *bank i bordet*, men har nok av de rundt oss som sliter. Kanskje vi skulle støtte hun bloggeren som mente at man burde hogge ned alle bjørketrærne i verden - for å hjelpe og støtte våre tettnesede venner.
lizzi06 Skrevet 4. mai 2014 #8 Skrevet 4. mai 2014 En av naboene våres hugget ned et stort bjørketre ved blokken vår for to år siden . Det var godt. Men det er noen igjen. Tror nok ikke kommunen tillater at vi hugger ned flere. Ellers så tar jeg noe pollenmedisin.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå