catchbaby Skrevet 1. mai 2014 #1 Skrevet 1. mai 2014 Kan noen være så snill å gi meg et spark i rumpa og en god grunn til å stå opp denna dagen?Gooosj...jeg bare ligger her. Som et slakt. Hva gjør dere for noe koselig?
me_87 Skrevet 1. mai 2014 #2 Skrevet 1. mai 2014 (endret) Vi skal på Lekekand snart Endret 1. mai 2014 av me_87
RosaParasoll Skrevet 1. mai 2014 #3 Skrevet 1. mai 2014 Jeg sitter fortsatt i morgenkåpa og har absolutt ingen anelse hva jeg og frøkna skal finne på. Mannen skal skru bil.
VurdererBaby Skrevet 1. mai 2014 #4 Skrevet 1. mai 2014 Bare ligg der så lenge du vil og kos deg du, det trenger du:) Hvordan går det med deg?
*Miss Marple* Skrevet 1. mai 2014 #5 Skrevet 1. mai 2014 Sitter og ser på Drømmehagen med en febersyk mini i armkroken. Ute er det sol og sommer, men vi holder oss nok inne i dag. Jeg syns du skal kose deg i sengen med god samvittighet. Samle krefter og kose med magen din ❤️ En riktig fin 1 mai ønsker jeg deg.
Anonym bruker Skrevet 1. mai 2014 #6 Skrevet 1. mai 2014 Om du har samme vær som her synes jeg du skal bestille en fruktsalat og sette deg på verandaen med en god bok Helt greit med daffedager innimellom, men her er det skyfri himmel og lite vind, så daffedagen skal tilbringes ute! Anonymous poster hash: 37aed...072
catchbaby Skrevet 1. mai 2014 Forfatter #7 Skrevet 1. mai 2014 Puh! Kom meg opp og ut på verandaen her skinner jo sola som om den skulle vært gal. Har satt meg godt til rette med Jo Nesbø og sønnen det går egentlig ganske så bra. Får mye omsorg og støtte, blir nesten litt brydd! Ellers så skal jeg på sykehuset i morgen til vurdering, baby har det muligens ikke helt optimalt i magen og må kanskje ut før tida. Veldig spent på hva de sier! Jammen i meg bra 3gentlig at jeg har lillingen oppi alt det her. Da er hvert fall fokuset en annen plass rnn på dumme dumme dumme mannfolk:) aktiv i magen er han hvert fall. Deilige lille knøtt
Batgirl88 Skrevet 1. mai 2014 #8 Skrevet 1. mai 2014 Lykke til med vurderingen imorgen må på kontroll selv for tredje gang denne uken imorgen, grunnet høyt proteininnhold i urin. Krysser fingre for at blodtrykket fortsatt er fint og at blodprøvene var ok, har rett og slett ikke tid til innleggelse Ligger med beina høyt og spionerer på barna som har fått ny trampoline nå
catchbaby Skrevet 1. mai 2014 Forfatter #9 Skrevet 1. mai 2014 Min form er usedvanlig fin, men har gått ned veldig mye i vekt og lillingen har ikke nådd forventa vekst. Pluss at han sitter godt planta med rumpa ned i bekkenet mitt. Tullekoppen men da blir det spennende for oss begge to framover
Batgirl88 Skrevet 1. mai 2014 #10 Skrevet 1. mai 2014 Åå, får håpe han snur seg! Drømte at babyen her også lå feil vei, og at han kom ut mens jeg sov hadde det bare vært så enkelt å føde;)
Anonym bruker Skrevet 1. mai 2014 #11 Skrevet 1. mai 2014 Ungen er hos naboene og jeg streber med bacheloroppgaven......blæh! Anonymous poster hash: fdbb7...9a1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå